Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την ειχα δει απο παλια σε σελιδες απο ισπανια και ηθελα πολυ να τη συναντησω, τελικα μολις ηρθε πηγα την ιδια μερα.
Ειναι περιπου οπως στις φωτο και εμενα μου αρεσε πολυ. Μπηκαμε στο ψητο αμεσως, επεσα στα γονατα και πιπωσα τη μεγαλυτερη πουτσα που εχω παρει(και ειναι πολλες αυτες, πανω απο 500) μετα πηγαμε στο δωματιο οπου με εστεισε στα 4 και με ξεκωλιασε στην κυριολεξια, εχει απιστευτη πουτσα και πολυ μεγαλα βυζια. Ειναι λιγο γεματη αλλα εχει τρομερο κωλο, μου ηρθε να τη γαμησω αλλα δε με αφηνε η θεα της ψωλης της, εγω θα ξαναπηγενα για αυτη την πουτσα και το χυσι που το πηρα ολο μεσα στο λαρυγγι μου.
Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 14, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
66
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουνίου, 2012
Χύσια TS στο στόμα σου;
Προφύλαξη ρε φίλε!!!
Μπορεί να γκαστρωθείς στην καλύτερη...
review reaction 1 Benreilly
02 Ιουνίου, 2012
Σου εύχομαι να τις χιλιάσεις!
02 Ιουνίου, 2012
Δεν ρωταω γιατι την(τον) λενε....Anaconda....ακου anaconda χαχαχαχα!
03 Ιουνίου, 2012
ΘυμόςΚαλά μωρή, ΛΟΥΓΚΡΑΡΑ! Μετά τα Φλόκια που ρούφηξες, πήγες και φίλησες την Γυναίκα σου! το Παιδί σου την Γκόμενα σου? ΟΥΣΤ! ΚΑΡΙΟΛΗ!Θυμός
03 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε συ ιπποτη, οι περισσοτεροι εχουμε τη περιεργεια να διαβασουμε τετοιες κριτικες, για να σιχαθουμε, για να γελασουμε, να ειρωνευτουμαι, ενιοτε, και να νιωσουμε ευτυχεις που δεν ειμαστε λουγκρες. Το βρισιμο ομως, δεν το καταλαβαινω. Αφου γουσταρει ο τυπος, εσυ τι ζορι τραβας ? Πατερας του εισαι και ντρεπεσαι ???
review reaction 1 Benreilly
03 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΕμμμμΌχι ρε φίλε,δεν είμαι Πατέρας του. Τρελαίνομαι όμως με κάτι τύπους, σαν αυτόν που το παίζουν ΑΝΤΡΑΚΙΑ! και πάνε με τα ΤΡΑΝΣ! Και τον τρώνε. Και μετά κατηγορούν, έναν Άντρα! που πάει με Άντρα! η με{ ΤΡΑΝΣΕΞΟΥΑΛ!} Αυτούς τους θεωρούν Πουστάρες!!! Λοιπόν, τη έχεις να πεις????Θυμός
05 Ιουνίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ωπα, ασφαλως εσυ παιζεις σε καποια απο αυτες τις κατηγοριες και θιχτηκε ο αντρισμος σου.
Για μενα, ειτε πας με αντρα, ειτε πας με τρανς, ειτε τον δινεις, ειτε τον παιρνεις, εισαι γκεουλας.Τολμω να πω επισης οτι οσοι πανε με γυναικες και τον τρωνε με στραπον, η δινουν χειργικο γαντι για να φανε φιστινγκ ειναι επισης γκεουλες που αρνουνται να το πιστεψουν.Σε καθε περιπτωση ομως, μαγκια τους και καμαρι τους. Συμφωνεις ???
review reaction 1 Benreilly
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7