Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 3 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
την Jennifer την πήρα 2 φορες μέσα σε μια βδομάδα!!
και τις 2 σε συνδυασμό με άλλη ts. πρώτα παρτούζα με monique k μετά με Hellen.
πρώτα με Monique ταυτόχρονα!250 έδωσα καθώς η monique δεν έχυσε!!
λοιπόν η Jennifer είναι κουκλάρα με τέλειο μεγάλο στήθος και ωραίο εργαλείο 20ari χοντρό με πολύ κρεμαστά αρχίδια.ίσως τα πιο κρεμαστά που έχω συναντήσει.παίξαμε πολύ ωραία οι 3 μας δίνοντας βεβαια μεγάλη σημασία στην jennifer καθότι ήταν κουκλάρα και με περισσότερες πρωτοβουλίες!!τσιμπούκια εναλλάξ k η jennifer από πίσω με μένα στα τέσσερα k tsimouki από monique όπου δεν άξιζε k tpt!κορμάρα βεβαια θηλυκή αλλα χωρίς ιδιαίτερη όρεξη!!για ενεργητικούς μονο την προτείνω βεβαια!!
στη συνεχεια κάναμε ένα τρενάκι με μένα στην μέση k πίσω την jennifer και τελειώσαμε με τα ξούσια την Γεν στο στόμα μου που ήταν αρκετά θα έλεγα!!το "ψιλομετανοιωσα" το άλλο 100αρίκο να σας πω την αλήθεια για την mq.
την δεύτερη φορα με την Γεν ήταν μετά την Hellen και ήρθε καπάκι μετά από άλλον πελάτη με τα γνωστά αποτελέσματα!!
"πρασπαθουσε" να τις σηκωθεί αλλα δεν την πάλευε για πάνω από κάποια δευτερα γιατί προφανώς είχε χύσει πριν από μερικά λεπτά!
απαράδεκτο αυτό το πρόγραμμα τελικά να λένε σε έλους θα χύσουμε αφού δεν είναι ανθρωπινος δυνατόν!!
να μην τα πολυλέμε την έπαιξε k με έχυσε πάνω στον κόλο μου με χιλια ζόρια k την έχυσα k γω στις βυζαρες τις καθώς στο πρόσωπο δεν δεχόταν!προς γνώσιν k συμμόρφωσιν!!
οποτε 2 φορες με τελείως διαφορετικά αποτελέσματα!!
θέλει k τύχη!!
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
26 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαΐου, 2012
Χμμμ;Ρε Φίλε με ΑΝΤΡΕΣ! με προσόντα πας, να ευχαριστηθείς?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1