Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 5 10
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Θυμός

Πηρα τηλεφωνο κ κλασικα το σήκωσε η γνωστή φωνή που απαντά σε όλα τα τηλεφωνήματα που δέχονται οι φιλότιμες βραζιλιανες

Της είπα ότι εχω μόνο 150 να διαθεσω κ μου απάντησε ότι η συνάντηση θα ήταν 30 λεπτά μόνο. Οκ είπα κ έκλεισα το ραντεβού.
Σπασίκλας

Με τα πολλα φτάνοντας μπροστά στην πορτα εκείνη ανοίγει κ κρυβετε πισω απο την πορτα με αποτελεσμα να μην μπορώ να δω πως είναι από κοντά. Μπαίνω μέσα κ βλέπω μια αρκετά κοντη τυπισα με μαλλι απόλυτα κατσαρό κ γενικότερα μια προχειροτητα ! σώμα ακομη δεν είδα διότι φορουσε ρομπα !
Πηγαίνοντας στο δωματιο είχα ξενερωσει αρκετά κ τρελαθηκα όταν μου ζήτησε λεφτά πριν καν βγάλει τη ρόμπα της. Βεβαίως ήμουν προκατελειμενος με τη φάτσα κ ήθελα φυσικά να δω κ σώμα μπας κ μου φτιάξει το κέφι. Στην απάντηση μου να βγάλει τη ρόμπα,αυτή δυσανασχετησε κ την έβγαλε σχεδόν κάνοντας μου χάρη .

Είδα κ κάτι μελανιες στο σώμα, μου ήρθε κ μια περίεργη μυρωδιά καθώς έβγαλε τη ρόμπα κ τρελαθηκα.
Της λέω φεύγω κ άρχισε τα περίεργα κ ετοιμαστηκα για μάχη. Τελικώς εφυγα πριν δώσω κ το 150αρι, κ πολύ χάρηκα .

Υ.Γ. μόλις εφυγα με πήρε τηλέφωνο η τσατσα βραζιλιανα κ μου ζήτησε κ τα ρέστα γιατι έφυγα.
Money Mouth

Τι να πω τραγική εμπειρία
Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 25, 2011
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Όχι
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
24
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού