Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
θα γραψω την εμπιερια μου για Leticia Bysmark που την συναντισα οταν ειχε ερθει τελευτια φορα αθηνα στην γνωστη πολυκατοικεια πισω απο μεγαλο ξενοδοχειο της αθηνας !
οι φοτογραφιες ηταν σιγουρα κατι που με τραβηξε και ειπα να τη συναντισω. και ευτυχως γιατι ηταν απο τις καλιτερες ισως η καλιτερη εμπειρια μου μεχρι τωρα ειχα με τρανς!
100% παντως η καλιτερη με καποια απο αυτες που μας ερχονται απο τη βραζιλια. με μεγαλη διαφορα απο τη δευτερη !
στην πραγματικοτητα λοιπων ειναι παρα πολυ καλητερη απο τις φοτογραφιες !! εχει παρα πολυ ωραιο προσωπο πραγματικα θυλικο και καυλιαρικο και εκφιλο!
η ολη της συμπεριφορα ειναι ετσι ακριβως!! καυλιαρα και εκφιλη! φιλια και γλωσοφιλα κια γλυψιματα παντου ολη την ωρα!
το σωμα της ειναι φοβερο. και το καβλι της ονειρο! καλο μεγεθος προς το μεγαλο αλλα το κυριωτερο σκληρο σαν πετρα!
φανταστικη στιση ειχε!!
και αυτη γαμαει δεν κοροιδευει! δεν κανει προσπαθειες να μη χισει οπως αλλες. γα-μα-ει! ειναι φοβερη στον ενεργιτικο της ρολο. εινια σκληρη μαζι αλλα και καυλιαρα. με τρελανε με την καυλα της!
σφιροκοπημα γρηγορο και βαθυ. οταν τελειωσα μετα απο λιγο εχισε και αυτη επανω μου με καλη ποσοτιτα σπερματος!!! καυλα η "κοπελα". δεν εχω να πω τιποτα αλλο ααπλα να μην την χασει κανενας φιλος των "εμπειριων" του ειδους οταν και αν ξαναερθει στην αθηνα.
ανιπομονω να την ξανασυνατισω εγω και μακαρι να ξαναερθει στην πολη μας.

250 ευρω παιρνει και αυτη και για μενα τα αξιζει οσο λιγες~!!

Μεγάλο χαμόγελο
τζινι
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
29 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Guy21, OUROBOROS

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαρτίου, 2012
το τηλεφωνο της που θα το βρω?
μονο κριτικες βλεπω πουθενα στοιχεια επικοινωνιας,ειμαι καινουργιος στο σαιτ και δεν ξερω
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1