Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 6 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Θα προσπαθήσω να είμαι όσο το δυνατόν πιο αντικειμενικός γίνεται.

Το διαμέρισμα είναι στο Κολωνάκι κ ανήκει σε κάποιον φίλο της, που της το παραχωρεί.
Και πέρσι στο ίδιο πήγα.
Η κοπέλα εχει ιδανικά προσόντα.
Απο τα μεγάλα κ χοντρά κανόνια στο χώρο.
Το κορμί της είναι πολύ γυμνασμένο, αλλά όχι σε υπερβολικό βαθμό. Το ίδιο κ ο κώλος της. Έχει ωραία βυζιά σε μέγεθος κ αφή κ ωραίο στυλάκι.Το πρόσωπο σε άλλους θα αρέσει, σε άλλους όχι. Εμένα μου αρέσει αυτή η όμορφη αγριάδα.
Πηδάει πολύ ικανοποιητικά και αποφεύγει (προς τιμήν της) τα ακάποτα όπως ο διάολος το λιβάνι, αλλά δυστυχώς πηδά σχεδόν αποκλειστικά σε μια στάση.
Αν δείτε όλα της τα βίντεο είναι ίδια.
Doggy doggy doggy..Αυτό κουράζει.. Είναι μονότονο.

Πάμε σε άλλα σημαντικά τώρα.
Δεν φιλάει ούτε στα πεταχτά (όποιος έγραψε ότι φιλάει βαθιά με γλώσσα είναι παραμύθι.
Είναι υποχόνδρια τέρμα.
(Είμαι πεντακάθαρος, πολύ εμφανίσιμος, με γυμνασμένο κορμί κ πολλές επιτυχίες. Πείτε με ψώνιο στα παπάρια μου…Μόνο με αυτήν μου έχει τύχει. Όλες φιλάνε εκτός απο αυτήν. Τι διάολο δεν μπορεί να συνέβη μόνο σε εμένα).
Είναι πολύ μεγάλο μειονέκτημα το ότι δεν φιλάει ούτε για πλάκα..

Είναι υπερβολικά μα υπερβολικά φιλοχρήματη κ δεν είναι σωστή επαγγελματίας, γιατί και τις 2 φορές που πήγα ουσιαστικά με κορόιδεψε.
Την πρώτη φορά πλήρωσα 250 ευρώ για 1 ώρα κ χύσιμο δικό της κ έφυγα στη μισή ώρα, επειδή έχυσα πρώτος!! Οκ το γαμήσι της ήταν αεροπλανικό, μπράβο της, αλλά όταν συμφωνείς κάτι πρέπει να το τηρείς. Της είπα να χαλαρώσουμε κ να το ξανακάνουμε, αλλά αυτή γελούσε κ έλεγε όχι ήταν σαν ταινία πορνό το γαμήσι μας, ήταν τέλειο, δεν θα έχω δυνάμεις για τους άλλους πελάτες…
Επειδή έμεινα πολύ ευχαριστημένος την πρώτη φορά κ επειδή μου περισσεύουν, είμαι λαρτζ και φυσικά είμαι και Ηλίθιος,
δεν έκανα καμία μανούρα..
Τη δεύτερη φορά όμως μου έκανε πάλι τα ίδια!
Αν κ είχαμε συμφωήσει 200 ευρω για 1 ωρα , στη μισή ώρα πάλι έφυγα, γιατί το γαμήσι ήταν αεροπλανικό κ γιατί πρέπει να κρατήσει δυνάμεις για τους επόμενους πελάτες κλπ κλπ
Για να είμαι ειλικρινής πέρασα κ τις 2 φορές πολύ καλά (είχε πολύ καλή απόδοση, όμως είναι υπερβολικά ακριβή για έναν μόνο γύρο, χωρίς εναλλαγές κ δεν τηρεί το λόγο της).
Αν τη συγκρίνεις δηλ με άλλα βουνά του χώρου, είναι στο συγκεκριμένο θέμα απαράδεκτη!

Δεν είναι των εναλλαγών.
Πηδάει σχεδόν μόνο doggy.

Συμπερασματικά αν δεν ενδιαφέρεται κάποιος για φιλιά κ εναλλαγή στάσεων πηγαίνει.

Από μένα όμως είναι ένα πολύ μεγάλο άκυρο και όχι στην Angeles, γιατί και τις 2 φορές που συναντηθήκαμε δεν τήρησε τη συμφωνία μας στα χρήματα κ δεν προσφέρθηκε καν να επιστρέψει κανένα ποσό, γιατί πολύ απλά είναι δούλα του παρά..
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
250
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
form
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
398
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spat, Benreilly, PaNik14

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Απριλίου, 2024
250/30'...
Στον έβαλε κανονικά θα έλεγε κανείς. Κυριολεκτικά και μεταφορικά.
review reaction 3 review reaction 1 form, Giorgos H
04 Απριλίου, 2024
Όταν μας περισσεύουν δεν σημαίνει ότι πρέπει να τα πετάμε κιόλας .
Η τύπισσα έχει κλασσική ροφόφατσα τρανς ( και μη )
Χωρίς φιλιά με τέτοια αμοιβή...Χx1000
review reaction 1 Benreilly
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2