Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 19 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ενδεικτικη ημερομηνια. Με τη Μαρια εχουμε συναντηθει αρκετες φορες και καθε φορα ειναι και καλυτερα. Καταρχας να συμφωνησω με τους υπολοιπους για τον χαρακτηρα και τον επαγγελματισμο της.
Στα του αγωνα, οταν την πρωτοβλεπεις παθαινεις ενα σοκ λογω του υψους και του γραμμωμενου σωματος..Μετα, κοιτωντας χαμηλοτερα βλεπεις ενα πυθωνα που περιμενει να σου επιτεθει με λυσσα..
Η κοπελα παντα με καλωσοριζει με παθιασμενο γλωσσοφιλο και dirty talk, κατι που σε καυλωνει ακομα περισσοτερο. Μετα σε ρουφαει των κωλοτρυπιδα σαν να μην υπαρχει αυριο κι αν χρειαστει μπαινει δαχτυλο...Κι οταν σου λεει στησου στα 4, ανοιγει η τρυπα απο μονη της περιμενοντας την καυλαρα . Ο πουτσος της Μαριας ειναι ο μονος που με κανει να χυνω χωρις να αγγιζω τον εαυτο μου..Το έχει καταφερει αρκετες φορες ως τωρα. την τελευταια φορα με ανοιξε τοσο πολυ που ζητησε η ιδια το κινητο μου για να τραβηξει φωτο για να δω την τρυπα.
Κλεινοντας, η Μαρια ειναι ενας ερωτικος άγγελος με πουτσα που καθε παθητικος πρεπει να νιωσει.
Εγω απλά πάω να με ανοίξει και περιμενω ποτε θα σφιξω για να ξαναπαω. Λείπει αυτην τη στιγμή αλλά θα επιστρεψει συντομα.:smiling-face-with-heart-eyes:
Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 01, 2022
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
ck13ck28
Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
43
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Slave, shin_, monstercock greece και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαρτίου, 2024
Το πήγε κι αυτή στα 200 την ώρα;
11 Μαρτίου, 2024
Τύπε την επόμενη φορά βάλε μπλούζα Ολυμπιακού να σε γαμησει ακόμη καλυτεραΑσάλιωταΑσάλιωταΧαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 1 Benreilly
12 Μαρτίου, 2024
Η τιμή είναι αυτή που αναφέρει η ίδια. Έχω βρεθεί πολλές φορές μαζί της και με διαφορετική διάρκεια.
Μάγκα μου, δεν πάει καλύτερα. πίστεψέ με
review reaction 1 Benreilly
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3