Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καιρό την έβλεπα αλλά δεν είχα την ευκαιρία να την συναντήσω και αφού βρέθηκα Αθήνα για βόλτα λέω να μην χάσω την ευκαιρία . Προσπάθεια για να βρεθούμε 2 μέρες ? . Απαντούσε κάθε 6 ώρες . Με τα πολλά επέμενα γιατί μου άρεσε πολύ από τις φωτογραφίες . Καταφέρνω τελικά να κλείσω ραντεβού . Φτάνω στο διαμέρισμα της που είναι αρχές συγκρου μπαίνω μέσα και με το που την βλέπω απογοητεύομαι . Καμία σχέση με τις φωτογραφίες άντροεφερνε πολύ και είχε γενικά πολύ άγριο πρόσωπο . Τέλος πάντων λέω σώμα καλό είχε λέω ας δοκιμάσουμε μπορεί να είναι καλή στα του αγώνα . Μπαίνω στο δωμάτιο σβήνει εντελώς τα φώτα δεν έβλεπα τίποτα . Την λέω να ανάψει κάτι και αφήνει λίγο ανοιχτή την πόρτα για να μπαίνει φως . Γδύνεται και έρχεται δίπλα μου λίγο άβολη η κατάσταση καθώς φαινόταν να το κάνει με το ζόρι . Γενικά σταμάτησε την διαδικασία 3 φορές και βγήκε από το δωμάτιο γιατί χτυπούσε το τηλ της για να απαντήσει και εμένα ξαπλωμένος στα σκοτάδια . Μόλις ξεκινάω να την χαϊδεύω παθαίνω σοκ . Αξύριστη που με το που σε ακουμπούσε τσιμπούσε παντού , ακόμα και στον κωλο τσιμπούσε . Γονατίζω για πίπα καλό μέγεθος όχι πολύ μεγάλο σηκώθηκε κατευθείαν αλλα δεν ήταν απλά αξύριστη ήταν Μάλλιαρη . Στήνομαι στα 4 λέω τώρα κάτσε αφού πληρώσαμε και ξεκινάει να με γαμαει . Καλά το πήγε εκεί αλλά είχα ξενερώσει τόσο πολύ που εκείνη την ώρα δεν μου έλεγε και πολλά . Τέλος γονατίζω όπου εκεί δεν μπορώ να πω έχυσε παρα πολύ μεγάλη ποσότητα στο πρόσωπο μου . Πραγματικά κρίμα περίμενα τόσο καιρό να βρω την ευκαιρία να την συναντήσω και ήταν μια αποτυχία . Μόνο το χυσιμο της άξιζε . Τίποτα άλλο . Μακριά αδέρφια
Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 29, 2024
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
360
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 SheFucker, Marcus77, BUT-TMAN και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού