Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 5 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συνάντηση στην Καβάλα την προηγούμενη εβδομάδα . Ήμουν περαστικός λόγω δουλειάς και αφού είδα ότι ήταν Καβάλα είπα ευκαιρία να ξελαμπικαρουμε . Πρώτη φορά μαζί της . Κλείνω πολύ εύκολα ραντεβού και σε μισή ώρα είμαι εκεί . Ανοίγει την πόρτα και την βλέπω με κόκκινες ζαρτιέρες και γόβες και μια πουτσαρα 20 + και χοντρή. Με το που βγήκα από το ντουζ με βάζει να γονατίζω και μου χώνει την ψωλη της στο στόμα και εκεί ξεκινάνε τα γλυψιματα και τα deep throats . Σε μια φάση που τον έβγαλα η πουτσα της ήταν άσπρη από τα σάλια μου αλλά είχε μια στηση πετρα . Φοράει προφυλακτικο και με στήνει στα 4 όπου μέχρι να το πάρω μέσα τα είδα όλα . Μιλάμε για πόνο δεν ήταν μόνο μεγάλος σε μήκος ήταν και χοντρός . Με τα πολλά και με πολύ λιπαντικό άρχισα να συνηθίζω μεχρι που ξεκίνησε το δυνατό και βαθύ σφυροκόπημα που με έκανε δαντέλα . Με γαμουσε για τουλάχιστον 45 λεπτά και η πουτσα της δεν έπεσε καθόλου . Τέλος με βάζει από κάτω έρχεται από πάνω μου και με χύνει στο πρόσωπο με αρκετά καλή ποσότητα . Σκουπιζόμαστε και πάμε μαζί στο μπάνιο όπου γονατίζω και ξεκινάει να με λούζει παντού με το χρυσό της νους . Γενικά η τυπισα έχει άριστη συμπεριφορά αλλά είναι για έμπειρους αλλιώς σε σκίζει στα 2
Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 01, 2023
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
360
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 travestolagnos, Atridis, Pegging Slave και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Δεκεμβρίου, 2023
Θα συμφωνησω! Απο τις κα(υ)λυτερες του χωρου (vfm) και με ενα εργαλειο που δεν αντεχεται. Κατ' εμε κοντραρει στα ισα την Gisele Bittencourt Ασάλιωτα
review reaction 1 PETROSANAL1
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1