Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 6 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η καύλες για τραννυ είχαν βαρεσει κόκκινο και έπειτα από μια συζήτηση με τον φιλτατο Giorgos H αποφάσισα να πάρω τη Cammy. Της στέλνω μήνυμα και κανονίζουμε στα μπαμ.
Όπως κατεβαίνω προς κάτω Μ στέλνει μήνυμα η Angeles cid ότι τελικά μπορεί.
Και εκεί κάνω τη μαλακία και ακυρώνω τελευταία στιγμή τη Cammy ξεδιάντροπα με ελεεινή δικαιολογία για να πάω στην άλλη.
Φτάνω στο διαμέρισμα της. Πολύ καθαρό και τακτοποιημένο και σε καλή γειτονιά (Κολωνάκι).
Από κοντά είναι ακριβώς όπως στις τσόντες εκτός από το εργαλείο που δεν είναι τόσο τεράστιο.
Μπαίνω ντουζ βγαίνω κ Μ λέει what do you like baby, της απαντάω θέλω να είμαι ενεργητικός και κ απαντάει no baby today me active laser in ass. Αρχιδια απλά βαριοταν να τον φάει. Την πετάει έξω λίγο πίπα και Μ λέει doggy. Να σημειωθεί Μ πήρε μια πίπα δέκα δευτερόλεπτα με Καποτα. Πάει να μπει ζοριζετε γτ δεν της σηκωνόταν 100% κάνει δύο τρεις μέσα έξω και έχυσε.
Δεν είχε ούτε το φιλότιμο να Μ τον παιξει για να χύσω οπότε βαρεσα μλκια με αυτή να έχει το κωλο στα μούτρα Μ και έχυσα μέσα στο λάστιχο .
Μετά πιάσαμε κουβέντα για onlyfans, Marianna Cordoba και την βραζιλιάνικη μαφία που την τραμπουκιζει.
Καλά να πάθω που έπαιξα τέτοια πουστια στη Cammy που ήταν χαρωπή και μου απάντησε κατευθείαν. Τα λεφτά δεν τα κλαίω γτ έτσι μαθαίνεις να μην κάνεις μλκιες.
Αν και νομίζω τελικά δεν το έχω με το σπορ των τρανς.

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
338
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 batraxomouris, Yatoputso, Loumidhs και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Νοεμβρίου, 2023
Φίλε λυπάμαι αλλά τι τον ήθελες τον Τρύφωνα Τον Σαμαρά από την Βραζιλία με το ψαρίσιο στόμα ;Χεχε!Λύπη
review reaction 1 Arxiereas Tragomorfos, Benreilly
10 Νοεμβρίου, 2023
Σου συνιστώ Ivy Braz γιά παθητικός και Yara Ventura για ενεργητικός .Μένουν μαζί και κάνουν και duo . Αν έχεις "λεπτά αισθήματα" τόλμησε και duo ! Εγώ το σκέφτομαι πάντως ...
review reaction 1 Benreilly
10 Νοεμβρίου, 2023
Δεν σε άκουσα και την έπαθα. Μου αξιζε
review reaction 1 Giorgos H
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3