Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.3 3 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Στο συγκεκριμενο σπιτι της Λενορμαν 98, με το μπουλντογκ Σαμπρινα απο κατω σε εγρηγορση , που προσδιδει επιπλεον αγχος. Δε μιλουσε γρι αγγλικα. Με το google translator παλευε . Η ολη ωρα, (10λεπτο) χαθηκε στο παζαρι, γιατι μου ειχε πει οτι με 70 ειναι οκ. Πολυ καλη εμφανιση , ομως απατεωνακι. Τελικα και προτου ξεκινησει η φαση και ενω της εδειχνα ,τα λεφτα απο το πορτοφολι μου, ξαφνικα τα τραβαει απ το χερι μου και τα βουταει ,τα βαζει στο συρταρι της , ανοιγει τα φωτα και φωναζει τη Σαμπρινα η οποια ανεβαινει εξαλη με ενα σκυλι που γαυγιζε. Μου φωναζε ασχημα και με απειλουσε να με δειρει και τετοια . Σαστησα. Ειπα οτι δεν αγγιξα καν τη κοπελα και οτι θα φερω την αστυνομια αν δε μου δωσει τα λεφτα μου. Με εσπρωξε με βρισιες και φωνες στην εξοδο. Φυσικα μου φανηκε επικυνδυνη και δε τα εβαλα μαζι της. Ειναι στημενο το παιχνιδι εκει. Το ιδιο συνεβει και με τη Lorrain Martins (που δε βλεποτανε). δε ξαναπερνω ουτε απ εξω. Καποιος πρεπει τελικα να παει πραγματι με την αστυνομια εκει... Η ημερομινια ειναι στο περιπου
Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 09, 2023
Κόστος συνάντησης
70
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
224
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 4 review reaction 1 OUROBOROS, satriani33, Johnny Red2 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Νοεμβρίου, 2023
συμφωνω και επαυξανω. Θα γραψω κι εγω κριτικη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1