Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 9 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρώτη φορά με τη γνωστή Lohany.
Εμφάνιση ότι βλέπετε στις φωτο. Πρόσωπο πανέμορφο, με υπέροχα μάτια....σώμα σέξυ με σωστές πλαστικές....πουτσα όπως πρέπει, ούτε να περισσεύει ούτε να υπολείπεται. Γενικά συναντάς μια γυναίκα, θηλυκή και γλυκιά.
Το διαμέρισμα ευρύχωρο και καθαρό.
Τώρα ξεκινάμε το σημαντικό κομμάτι της κριτικής που ενδιαφέρει και τους περισσότερους. Τα του αγώνα: Η κοπέλα έπαιξε και στους δύο ρόλους με τεράστια επιτυχία. Δυνατή στο ενεργητικό, με πουτσα τούμπανο, και ναζιαρα στο παθητικό. Φιλιομασταν ακατάπαυστα, αλληλοτσιμπουκωνομασταν και γενικά υπήρχε μια διάθεση και ένας ερωτισμός ανάλογος ερωτευμένου 4 μηνών ζευγαριού. Στη χρονική περίοδο που γνωρίζεσαι με την άλλη, ξέρει λίγο ο ένας τον άλλο ερωτικά, αλλά ακόμα υπάρχει χώρος για πολύ εξερεύνηση. Η καύλα στο βλέμμα της ειλικρινής. Ενώ την τσιμπουκωνα σε μια φάση μου λέει "Σταμάτα θα χύσω" ( να τονίσω δεν είχε συμφωνηθεί κάτι τέτοιο, ούτε πήρε παραπάνω χρήματα) και προσπαθεί να απομακρυνθεί. Βάζω δύναμη, να την ακινητοποίησω και συνεχίσω να την ρουφάω. Προσπαθεί να ξεφύγει, με παρακαλάει πως μετά έχει κ άλλο πελάτη και μη αντέχοντας άλλο μου τα αδειάζει όλα στο στόμα...
Μοναδική εμπειρία.
Η κοπέλα με κέρδισε, δεν θα πω ψέματα. Και σίγουρα θα ξαναπάω
Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 16, 2023
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαϊ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
138
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 OUROBOROS, Guapochiqo90, elpotero και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Οκτωβρίου, 2023
Με όλο το θαρροσ, Μπορω να ρωτήσω την ηλικία σου; Ρωτάω γιατί σε αντίθεση με τις 30 και άνω, με όσες πιτσιρίκες έχω πάει δεν τους έχει βγει καλα, υποθέτω λόγω δικής μου ηλικίας(40λιγο)
review reaction 1 Hellion
20 Οκτωβρίου, 2023
Καλησπερα φιλε, 2 εκτονωσεις ηταν το ραντεβου?
21 Οκτωβρίου, 2023
Το ραντεβού είναι όσες εκτονωσεις προλάβεις σε μια ωρα.

Είμαι 29, οπότε και αυτό έπαιξε σίγουρα το ρόλο του
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3