Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 3 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ημερομηνία δεν θυμάμαι ακριβώς . Συνάντηση στην Θεσσαλονίκη σε ένα Airbnb στην Αγίας Σοφίας . Συνεννόηση αρκετά εύκολη και γρήγορη . Ανοίγει η πόρτα και βλέπω έναν μουναρο μπροστά μου έχω πάθει πλάκα. Πάω για ντουζακι και επιστρέφω στο δωμάτιο . Με το που ξαπλώνω και αρχίζουν τα χαδακια ακούω ένα θόρυβο από το δίπλα δωμάτιο . Την ρωτάω αν είναι μόνη η μαζί με καμία φίλη και μου λέει ναι έχω μια φίλη αλλά δεν είναι Τρανς είναι γυναίκα. Την λέω δεν πειράζει φώναξε την για παρτουζα . Πληρώνω και ένα 100 αρι για εκείνην και ξεκινάει το παιχνίδι . Εγώ πιπωνω την Luanda , η άλλη πιπωνει εμένα και το πάμε έτσι για κανα τέταρτο . Στην συνέχεια γυρνάω την κοπέλα στα 4 κάνω στο στριγκακι στην άκρη και αρχίζω να την γαμαω λιάσαμε να όσο η Luanda με πιπωνε με το μπουρί της μέχρι που καταλήξαμε να κάνουμε τρενάκι με την Luanda να με Γαμαει και εγώ να γαμαω την φίλη της. Σε μια φάση έχω καυλωσει πολύ που δεν μπορώ να αντέξω σκουντάω την Luanda να βγει από μέσα μου που όργωνε με μανία βγαίνω και εγώ από την φίλη της και την γυρνάω και την χύνω στο πρόσωπο . Τέλος ήρθε η Luanda από πάνω μας και μας έχυσε και τους 2 στο πρόσωπο . Μπανάκι και φεύγω ανανεωμένος. Καταπληκτική εμπειρία θέλω σαν τρελός να την δω ξανά
Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 28, 2023
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
360
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sisax87, Pegging Slave, Daeva2 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2023
όταν είναι μερακλής ο άνθρωπος..... βγάζει γούστα....και βάζει Κατσικογάμης Με ελαφρά
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1