Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 26 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την συναντησα οταν ηταν σε ενα σπιτι στον Παλαιο Φαληρο μαζι με καποια αλλη του είδους.

Έφτασα στην εξώπορτα αλλα δεν απαντουσε τηλέφωνο.... επειτα απο 10λεπτα αναμονης εμφανίστηκε με ψωνια απο Σουπερμαρκετ

Ανεβηκαμε μαζι στο διαμερισμα. Με εβαλε ξεντυθηκα και μου ειπε να κανω ντουζάκι μεχρι να ετοιμαστεί.... οπως εβαλα το ντουζ να τρεχει και πηγα να πιασω το αφρόλουτρο... ενιωσα ενα χερι να μου χαιδευει τον κωλο μου και σιγα σιγα να πλησιαζει την σουφρα και να προσπαθει να την ανοίξει. Καυλωσα αμεσως εγινα πυραυλος..... μπηκε και αυτη στην ντουζιέρα.... φιλια με γλωσα και χουφτωματα...... πιπα βαθια ακαποτη και οπως τον εβαζε βαθια στο στομα της .... αρχισε παλι να με χαιδευει απο πισω και εχυσα σαν τρελος.... κοντεψα να λυποθυμησω....

Αυτο ξεπλυθήκαμε πηγα στο δωματιο και αρχισαμε τα γλυψιματα και φτασαμε σε 69..... μου γαμουσε με την χοντρη ψωλη της το στομα με μανια....και με εχυσε στο προσωπο.....

Με σκουπισε με εβαλε ανασκελα καο εκατσε πανω στο πρισμενο παπαρι μου....και αρχισε να ανεβοκατεβαινει σαν τρελη.... δεν αντεξα εχυσα παλι

Ντυθηκα και αυτη ηταν ξαπλα στο κρεβατι και επαιζε το παπαρι της.... μου ζητησε κωλο ειπα οχι και ηθελε να μου γαμησει το στομα..... δεν αντεξε πολυ εχυσε....

Εφυγα ξαλαφρωμενος και μου ειπε οτι την επομενη θα με γαμηση θελω δεν θελω....
Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 12, 2020
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
75
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 skart, PaNik14, OUROBOROS και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2023
που χάθηκε αυτό το αστέρι ;
review reaction 1 OUROBOROS
06 Σεπτεμβρίου, 2023
Δεν χαθηκε, απλα γυρισε Βραζίλια και θα ερθει ξανα!
26 Σεπτεμβρίου, 2023
Γεια σας ,

θα ήθελα να μου πείτε μια όμορφη και ενεργητική τρανσ στην Αθήνα που να αξίζει τον κόπο να την επισκεφτώ

σας ευχαριστω
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3