Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.6 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η ημερομηνία ειναι ενδεικτική μέσα στον όμως μέσα στον Αύγουστο του 23. Σπίτι κάπου στην Κάσσανδρου, καθαρό και σε τάξη. Η κοπέλα έχει τα χρονάκια της, ωραίο σώμα αδύνατο γυμνασμένο, καθαρή πολύ, μέτριο ωραίο εργαλείο. Της ζητήθηκε μασάζ, να είναι ενεργητική και τελείωμα δικό της. Τα έκανε όλα πολύ μέτρια και με οριακή διάθεση. Στο τελείωμα νόμισε ότι με ξεγέλασε αλλά δεν τελείωσε. Όχι μια καλή εμπειρία δεν θα την επισκεφτώ ξανά, πεταμένα χρήματα. Το μόνο θετικό ήταν η επικοινωνία.
Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 12, 2023
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
dimwhoo
Μέγας
Εγγραφή:
3 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
485
Πόντοι:
4.460
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 6 greeklova, giorgos_07, monstercock greece και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Αυγούστου, 2023
200 ευρω για μια ωρα ζητουσε?Normal προγραμμα η ζητησες τιποτα "περιεργα" extra?Και η Gabi Lins που ειχα ρωτησει πριν κατι μερες θεσσαλονικη που ητανε 200 για μια ωρα ηθελε (δεν πηγα).
16 Αυγούστου, 2023
Το σπιτι ηταν στην οδο μορεα καμια σχεση με κασσανδρου. Εγω συμφωνησα 40 λεπτα με 40 ευρω παθητικη ενω επεμενε οτι παιρνει 50ρικο συνηθως.το γουσταρε και το 40λεπτο εγινε σιγουρα πανω απο μια ωρα κ μου ζητησε απο μονη της δευτερη φορα σεξ στην οποια πριν τελειωσω τελειωσε αυτη κ πονουσε λογω μπλε χαπιου απ οτι ειπε με αποτελεσμα η δευτερη φορα να ληξει χωρις να τελειωσω ξανα. Παντως κ 40 που εδωσα δεν θα ξαναπηγαινα..
17 Αυγούστου, 2023
Εμένα μου ζήτησε για 40 λεπτά 100 και για 75 λεπτα 150 όταν της ζήτησα τελείωμα πήγε στα 200 και όντως Μορέας είναι η οδός γι άυτο και έγραψα κάπου στην Κασσάνδρου για να γίνει αντιληπτή η περιοχή.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3