Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.4 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την ειδα στο διαμερισμα της στην Καισαριανη που μοιραζεται με αλλη συμπατριωτισα της. Η κοπελα ειναι οπως οι φωτογραφιες. Το εργαλειο της κανονικο - ουτε τεραστιο, ουτε μικρο αλλα για το ενεργητικο που της ζητησα ηταν τελειο και ανταπεξηλθε τελεια χωρις ουτε λεπτο να χασει την αριστη στυση της. Με πηρε σε διαφορες στασεις για σχεδον ενα διωρο και στο τελος μου χαρισε τα χυσια της. Μου εδωσε με το παραπανω οτι της ζητησα με απιστευτη προθυμια και ενθουσιασμο. Τι αλλο να ζητουσα; οκ - αγγλικα δεν μιλουσε αλλα μια χαρα συνεννοηθηκαμε με τα λιγα πορτογαλικα και ισπανικα μου. Θα την ξαναδω συντομα κατα προτεραιοτητα.
Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 04, 2023
Διάρκεια συνάντησης
1μιση ώρα
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
376
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Benreilly, lycienr, Marcus77 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουνίου, 2023
5 στα 5 αστέρια ! η ευχάριστη έκπληξη της χρονιάς και μακράν η καλύτερη όλων. Την πήρα τηλ. και ξεκαθάρησα ότι εγώ είμαι ενεργητικός κι αυτή θα είναι παθητική και πράγματι γαμήθηκε με τόσο πάθος και τέτοια κάβλα και αυταπάρνηση που κάποια στιγμή νόμισα ότι όντως της έσκισα τον κόλο. Κυριολεκτικά. Ευτυχώς η κοπέλα έχει αντοχές και συνεχίσαμε σε φουλ ταχύτητα, αν κι εγώ είμαι 1,92 στο ύψος κι αυτή περίπου 1,67 κι όμως τα έδωσε όλα. Κάποια στιγμή ανέβηκε πάνω στον πούτσο μου κι άρχισε να κουνιέται σαν τρελή πάνω κάτω και δεξιά αριστερά, πολύ δυνατά όμως και με μεγάλη ορμή κι ευχαρίστηση βγάζοντας καυλωτικές κραυγές στα πορτογαλέζικα. Επικό πήδημα ! θα την τιμήσω ξανά γρήγορα. ΜΗΝ ΧΑΣΕΤΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ και με ευχαριστείτε μετά
review reaction 1 Benreilly, monstercock greece
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1