Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δύο φορές την έχω επισκεφτεί μεχρι στιγμής . Οι φωτογραφίες δεν είναι μεν παραπλανητικές όμως τα χείλια είναι κάπως πιο duckface ... Λίγες τριχούλες στην... οικογένεια οχι τραγικό αλλά θα μπορούσαν να λείπουν .Επίσης κάτι επαιζε κ πάνω απο το επάνω χείλος
αλλά οκ τίποτε ιδιαίτερα αρνητικό .Στα τού αγώνος κλπ , πολύ φιλική ,ευγενική κάποια δυσκολία στην συνεννόηση (λόγω γλώσσας) πιπώνει ωραία , έχει μεγάλο λεβιέ ταχυτήτων ,κώλο τούμπανο αλλά κάπως πιο τετραγωνοποιημένο ...
Δεν γάμησα ,εγαμήθην (!) τελείωσα ,ντουσάκι μ'αυτήν (την 2η φορά πού πήγα) να μου βάζει αφροντούζ στα χέρια κλπ . Συμπερασματικά όταν κάποιος έχει καύλες γιά ξανθιά , λευκή , όμορφη (παρά τα χείλη πού ελαφρώς "παπιοφέρνουν")τράνς ,είναι μία καλή περίπτωση διότι από την συμπεριφορά της κ μόνο αξίζει .Θέλει να μείνει λέι εδώ ,της αρέσει .Την επισκέφτηκα σε ένα διαμέρισμα επί της Ηλιουπόλεως εκεί όπου πρίν από 2-3 μήνες ήταν μια αλλη -πολύ καλή περίπτωση - η Bia Rios ,ενα καυλοράπανο εκ Βραζιλίας επίσης...Δεν είμαι σίγουρος αν θα την ξανασυναντούσα όχι γιά κανένα άλλο λόγο εκτός από το ότι φυλάω τα λεφτά μου γιά την αγαπημένη μου ...
Αυτά... Γαμάτε,γαμηθείτε διότι αν δεν, θα το βρείτε μπροστά σας !
Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 06, 2023
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Giorgos H
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Φεβ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
879
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 BisexualWannabe, lycienr, Pegging Slave και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαΐου, 2023
Μάλλον έχω στραβωθεί τελείως, αλλα πού στο διάολο είναι κάποια αγγελία της να δω; Επίσης, *κακό* φώτοσοπ στο πουλί της λελ
13 Μαΐου, 2023
απάντηση στον συναθλητή για το πού την βρίσκουμε :
Ts_dating ,Distintas.net κλπ
Αλλού την έχουν ως Patricia και αλλού ως Nayara
review reaction 1 Daeva2
15 Μαΐου, 2023
Το καυλί της είναι όπως στη φωτογραφία?
15 Μαΐου, 2023
Στον συνοδοιπόρο ψωλοφαγο που ρωτάει , η ψωλή της είναι όπως στις αρετουσαριστες φωτό που βρίσκονται στο distintas.net
review reaction 1 Pegging Guy21
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4