Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λοιπόόόν ,Η ημερομηνία ενδεικτική . Δεν θυμάμαι καλά , γράφω γιατί θέλω να εκθειάσω την συμπεριφορά της "κοπέλλας" .Κλέισαμε ραντεβού σε διαμέρισμα στην Ζωωδόχου Πηγής πού ήταν τότε , Δεν μού είχε γράψει οτι το κόστος ήταν 150 η μισή ώρα αλλά δέχτηκε επειδή ήταν δικο της το λάθος .Πληρώνω ,γδύνομαι , κλπ και πάω να ξεκινήσω .Ηταν πρωί (11-12 κατι τέτοιο) Λιγα γλωσσόφιλα για αρχή (οπου δυστυχώς είχε μια ελαφρά δυσοσμία - δεν είχε πιεί ούτε καφέ μάλλον) επειδή όμως ηταν κουρασμένη απο τις "χτεσινοβραδυνές δραστηριότητες " μετά από λίγο με ενημερώνει πως δεν μπορεί να συνεχίσει λόγω κούρασης μάλλον και πολύ ευγενικά μου επέστρεψε τα 100 και την έκανα .Ειναι εντυπωσιακή ,ευγενική αλλά λίγο ακριβή γιά μενα .
Εν κατακλείδι παρότι δεν γαμηθήκαμε για όποιον έχει κ θέλει να τα δώσει (τα χρήματα-μην είστε χυδαίοι ) πιστεύω πως αξίζει . Γράφω μόνο κ μόνο επειδή με εντυπωσίασε η συμπεριφορά της .
Η βαθμολογία είναι στο περίπου κ στο άσχετο μιάς κ δεν ολοκληρώθηκε η συνεδρία .Αυτά .
Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 01, 2023
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Giorgos H
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Φεβ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
911
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Benreilly, monstercock greece, lycienr και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαΐου, 2023
Επειδή κάπου μπερδευτηκα φίλε μου, έδωσες 100 και στα επέστρεψε όλα ή 150 και σου επέστρεψε τα 100;
Αν συνέβη το 1ο, έκανε μεν το αυτονόητο, αλλά και πάλι δεν είναι σωστό, όταν η εργαζόμενη καταλαβαίνει ότι δεν θα είναι εντάξει, να κανονίζει ραντεβού. Ιδίως όταν πρόκειται για τρανς που, αν δεν μπορεί να της σηκωθεί, χάνεται όλο το concept του ραντεβού. Αν συνέβη το 2ο, σόρρυ αλλά ήταν και δικό σου λάθος που δεν ζήτησες πίσω όλο το ποσό.
review reaction 1 PaNik14
11 Μαΐου, 2023
Έδωσα 100 για μισή ώρα και μου τα επέστρεψε επειδή δεν μπορούσε να ανταπεξέλθει .Απλώς ξέρω οτι ζητάει 150 γιά μισή και 200 γιά μία ώρα .
review reaction 1 lycienr, Drunk Sinatra
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2