Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ημερομηνία αφορά στην τελευταία μας συνάντηση (έχουν υπάρξει πάρα πολλές φορές . Το σύστημά δεν μου επιτρέπει να βάλω 11 (!) .Την επισκέπτομαι ένα χρόνο + απο τον Απρίλιο του '22 . Μου κάνει εντύπωση οτι δεν υπάρχουν κριτκές εδώ .
Μαλλον κάποιοι την κρατάνε μυστική. Εγώ δεν είμαι μοναχοφάης κ γιαυτό γράφω . Ειναι ακόμη πιό όμορφη απο κοντά και είναι πολύ καλός χαρακτήρας.
Στο γαμήσι (ενεργητική) ντούρασελ -τελευταίας γενιάς . Λατρεμένη κωλάρα , ψωλάρα ,χειλάρες και τα πάντα όλα . Μένει στην Αθήνα αν και αυτή την εβδομάδα λείπει στην Θεσσαλονίκη (αγκρρρ !!!)
Διευκρίνιση :δεν είμαι προμότορας ούτε γκόμενος ,είμαι όμως φίλος (μετά από ένα χρόνο γνωριμίας...)
Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 03, 2023
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
t3
t1
Giorgos H
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Φεβ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
911
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makis254, Benreilly, ISINAS και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαΐου, 2023
Αγγελία π βρίσκουμε φίλος;
09 Μαΐου, 2023
Που τι βρίσκουμε την 《κοπελα》;
09 Μαΐου, 2023
Εκανα τον κοπο να δω μερικα video της στο internet....Εχει πεσει τρελο photoshop στις φωτογραφιες που εχει εδω ανεβασμενες...σχεδον αλλο ατομο βλεπεις στα βιντεο της....τελος παντων επειδη σεβομαι ολες τις επαγγελματιες στο χωρο του σεξ αλλα και ολες τις αποψεις, ο καθενας μπορει να την δοκιμασει και ας κρινει απο κοντα....ισως απο κοντα να δειχνει οντως καλυτερη.....
09 Μαΐου, 2023
Μουτρο προφανως και αναφερετε σε παθητικους κ μονο η κοπελα απο τ λεγομενα σου ..Δεν μας ειπες τ τιμη σου κανει???? Αν μενει μονη και αν ειναι σ καμια σοβαρη γοιτονεια τ αθηνας!!!!!
10 Μαΐου, 2023
Όποιος πάει από κοντά θα καταλάβει. Μπορεί κ να κάνει μεταβολή αν δεν τού αρέσει.
Στο Παγκράτι είναι .
Απλώς αυτές τις μέρες είναι στην Θεσσαλονίκη.
10 Μαΐου, 2023
Οι φωτογραφίες είναι κάποιες παλιότερες , οι νεότερες φαίνονται ( χωρίς φίλτρα)
Το πού την βρίσκει κανείς είναι γνωστό . Τς Ντέιτινγκ , Ντιστιντας.νετ ( στα Αγγλικά)
Καλό βόλι !
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6