Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 26 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία ενδεικτική.
Συνάντηση προ έτους στο όμορφο διαμέρισμα της για τρίο με γκομενιτσα ανώμαλη που πηδαγα τότε(ς).
Έχω συναντηθεί με τη bianca πολλές φορές και τη θεωρώ κορυφαία ως προς την εμφάνιση, τη συμπεριφορά και τις υπηρεσίες. Τιμή λίγο τσιμπημενη αλλά για εμπειρίες που μένουν χαραγμένες για χρόνια στη μνήμη...
Για την εμφάνισή της έχουν ήδη γραφτεί πολλά. Θα τονίσω απλά το πόσο δυνατή είναι και στο τρίο, με γρήγορες εναλλαγές μεταξύ ενεργοπαθητικου ρόλου, ξεσκίζοντας και εμένα και την κοπελιά στο ενεργητικό!
Double vaginal, double penetration, εγώ στη μέση με κοπέλα μπροστά και bianca από πίσω....μια ώρα που θα θυμάμαι για χρόνια.
Αποκορύφωμα το ταυτόχρονο χύσιμο στο πρόσωπο της γκόμενας μου!
Ελπίζω να γυρίσει σύντομα
Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 03, 2023
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαϊ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
138
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 elpotero, Benreilly, monstercock greece και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαΐου, 2023
Κονταρομαχίες όπου τον κάρφωσες τον κάρφωσες κ ότι αρπάξει ο πάτος σου
07 Μαΐου, 2023
λείπει καιρό απο Αθηνα, ξέρει κανεις αν και ποτε επιστρέφει ?
07 Μαΐου, 2023
Απλα ΥΠΕΡΟΧΗ ! ! ! Καπέλο Προσκύνημα
12 Μαΐου, 2023
Για τον συναθλητή που ρωτάει για την Μπιάνκα να ενημερώσω πως πριν από μήνες υπήρξε θύμα επίθεσης στο σπίτι της , την λήστεψαν,την χτύπησαν κ ήταν στο νοσοκομείο για 1-2 μήνες σε κώμα ! Κάποια στιγμή συνήλθε αλλά με σοβαρά τραύματα ( νομίζω έχασε την όραση από το ένα μάτι) επέστρεψε στην Βραζιλία για εγχειρίσεις κλπ και έμαθα ότι πάλι γύρισε εδώ, αλλά γι'αυτό δεν είμαι σίγουρος. Για τα προηγούμενα όμως τα ξέρω από έγκυρη πηγή .
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4