Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρώτη κριτική από εμένα με σκοπό να μοιραστώ την ενδιαφέρουσα εμπειρία που είχα με την Gabriella.
Ημερομηνία ενδεικτική.
Συνάντηση σε όμορφο διαμέρισμα στο κέντρο.
Όταν ανοίγει η πόρτα μου πέφτει το σαγόνι....Η πιο όμορφη τρανς που έχω δει ποτέ! Αδύνατη η διαφοροδιαγνωση από γυναικα.
Σπαστά αγγλικά, περνάω στο σχετικά καθαρό διαμέρισμα, μου προσφέρει ποτό, κάνω το απαραίτητο ντουζακι και μπαίνω στα ενδότερα.
Δίνει φιλιά παθιασμένα με γλώσσα και το σώμα είναι καλύτερο από αυτό των φωτό. Πίπα μετρια. Όταν βγάζω όμως το στρίγκο (με τα εσώρουχα ήταν σαν όνειρο) της βλέπω ένα μικρούτσικο τσουτσουνακι... Δεν πτοουμαι, το παίζω λίγο να σηκωθεί και την γυρνάω να την πάρω παθητική στα 4. Ψεύτικες φωνουλες, προσπαθεί να κλέψει όσο μπορεί. Ζητάω να την χύσω στις βυζάρες το χρεώνει έξτρα λέει... Χαλιεμαι, αλλά το θέαμα είναι μοναδικό οπότε χύνω στην Καποτά στη κωλαρα της. Πάω για ντουζακι και όταν γυρνάω έτοιμος για τον δεύτερο γύρο την βλέπω να ντύνεται. Σοκαρισμένος ρωτάω τη συμβαίνει και μου λέει (με τα χίλια ζόρια με google translate) εχυσες μια φορά, τέλος! Της λέω έχω κλείσει μια ώρα, μου απαντάει δεν άντεξες μια ώρα!!!
Απογοητευμένος και τσακισμένος που έδωσα 200 για μισάωρο χύσιμο με δύο ντουζ φεύγω άρον άρον...
Μετά από μέρες, στέλνω από Κιν φίλου να ρωτήσω πόσες εκτονώσεις πάει ανά ώρα, μήπως απλά βαριοταν μαζί μου, αλλά απαντάει όντως ΜΙΑ...
Συμπερασματικά ΕΑΝ θέλετε να πατε με μια μουναρα τρανς, παθητική και την κλείσετε μισάωρο είναι καταπληκτική. Αλλιώς ψάξτε αλλού.

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 04, 2023
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαϊ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
138
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Benreilly, monstercock greece, lycienr και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαΐου, 2023
Ναι αλλά έκανες και 2 ντους ρε αδερφε. Ένα πενηντάρικο το καθένα + 100 η κοπέλα, να το διακοσάρι αμέσως αμέσως Πλατύ χαμόγελο
review reaction 1 lycienr
06 Μαΐου, 2023
"Αδύνατη η διαφοροδιαγνωση από γυναικα."

όντως αδερφέ, το διαπιστώνω κι εγώ από τις φωτό, και γλυτώνω και το 200άρι..
review reaction 1 lycienr
06 Μαΐου, 2023
Αγγελία της που βρίσκουμε; Ακριβό, αλλά φαίνεται δυνατό
review reaction 1 lycienr
07 Μαΐου, 2023
Πεταμένα λεφτά
review reaction 1 lycienr
07 Μαΐου, 2023
καλέ μου άνθρωπε ........... έτσι όπως τα γράφεις θα έπρεπε να την έχεις βάλει στην κατηγορία ΞΕΠΕΤΕΣ τρανς ! άκου εκεί 200 ευρώ για ένα γαμήσι της μισής ώρας ............... Έλεος κάπου ρε μάγκες
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5