Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 377469
Γενική Εντύπωση
 
1.0
Έκανα λογαριασμό μόνο και μόνο για να σώσω κανέναν άνθρωπο από τη φρίκη που είδαν τα μάτια μου.

Από πού να ξεκινήσω; Από τα σουβλάκια που έσκασαν στο μπροστινό τραπέζι; Από το γεγονός πως ήμουν ο ΜΟΝΟΣ με σακάκι σε μαγαζί που υποτίθεται ότι έχει dressing code; Το φούτερ και το αθλητικό παπουτσάκι πήγαινε σύννεφο. Και βέβαια αν δεν έχεις αρχή φαλακρας ή και προχωρημένη μάλλον τρως πόρτα. Από τύχη πέρασα εγώ. Κακόμοιροι συνταξιούχοι μετά από δύο ώρες ΚΙΝΟ στο πρακτορείο κατακλύζουν το χώρο που θυμίζει παρατημένη αποθήκη εταιρείας courier.

Ευτυχώς έχουμε χιούμορ κι εγώ και η γυναίκα μου και την κάναμε γελώντας αφού αντικρίσαμε την Έφη Θώδη να χορεύει στο στύλο.
Ημερομηνία Επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2022
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
25
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό

Χώρος

Ο χώρος από άποψη αισθητικής, άνεσης και καθαριότητας ήταν
Χάλια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
57
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pa Luki Luk, Guapochiqo90, Louis de Bine και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 15
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Δεκεμβρίου, 2022
Μάλλον σε πονάει που το μαγαζί δουλεύει τάπα και έχει ωραίο κόσμο και παιχνίδι. Ξαφνικά έφτιαξες προφίλ και καλά να σώσεις τον κόσμο. Άσε μας ρε φίλε με τη λασπολογία σου!
11 Δεκεμβρίου, 2022
Από οτι κατάλαβα εδω ο αντίλογος προέρχεται είτε από τρολακια του ιδιοκτήτη ή από τελειωμένος θαμώνες που θεωρούν τους εαυτούς τους υψηλής αισθητικής ενώ στην πράξη είναι σαν την Κατερίνα Στανίση σήμερα.

Για να το κλείσω μια τελευταία φορά. Ντυμένος στην πένα εγώ , ακραία σέξυ η σύζυγός μου και δεν μιλάω για γούστο Σαλαμίνας. Μάλλον σας καλύπτει κάποιους το στυλ σκυλαδικου εθνικής, εγώ με αυτά που είχα διαβάσει περιμενα άλλου επιπέδου εμπειρία. Καλά να περνάτε όσοι είστε ικανοποιημένοι από αυτό.

υ.γ. για οποιον ήταν στο μαγαζί την περασμενη εβδομάδα ειμασταν το ζευγάρι στα πάνω τραπέζια όπως κοιτάς αριστερά. Μόνοι στην αρχή μετά έκατσαν κάτι ζευγάρια που ο καλύτερος ήταν σαν τον Στηβ Γιατζόγλου
review reaction 3 review reaction 1 papaphilips, kostakis27
17 Δεκεμβρίου, 2022
Επιεικώς απαράδεκτο σχόλιο με πολλά υπονούμενα και ατυχείς επισημάνσεις.
10 Μαρτίου, 2023
καταρχας αυτο δεν ειναι swinger club αλλα κατι αλλο.οταν μπαινει η αστυνομια μεσα καταλαβενεις τι ειναι.
δευτερον. εχω παει εγω και η γυναικα μου σε πολλα swinger clubs του εξωτερικου και περασαμε φανταστικα.ουτε μονοι αντρες υπαρχουν μεσα ουτε κανει ντου η αστυνομια.Στην τσεχια αλλα και στην ιταλια και στην γερμανια περασαμε φανταστικα
22 Μαρτίου, 2024
μια χαρα ειναι το μαγαζι αντε να ανοιξει και ενα θεσσαλονικη
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 15
1 2