Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 371678
Γενική Εντύπωση
 
1.0
Έκανα λογαριασμό μόνο και μόνο για να σώσω κανέναν άνθρωπο από τη φρίκη που είδαν τα μάτια μου.

Από πού να ξεκινήσω; Από τα σουβλάκια που έσκασαν στο μπροστινό τραπέζι; Από το γεγονός πως ήμουν ο ΜΟΝΟΣ με σακάκι σε μαγαζί που υποτίθεται ότι έχει dressing code; Το φούτερ και το αθλητικό παπουτσάκι πήγαινε σύννεφο. Και βέβαια αν δεν έχεις αρχή φαλακρας ή και προχωρημένη μάλλον τρως πόρτα. Από τύχη πέρασα εγώ. Κακόμοιροι συνταξιούχοι μετά από δύο ώρες ΚΙΝΟ στο πρακτορείο κατακλύζουν το χώρο που θυμίζει παρατημένη αποθήκη εταιρείας courier.

Ευτυχώς έχουμε χιούμορ κι εγώ και η γυναίκα μου και την κάναμε γελώντας αφού αντικρίσαμε την Έφη Θώδη να χορεύει στο στύλο.
Ημερομηνία Επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2022
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
25
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό

Χώρος

Ο χώρος από άποψη αισθητικής, άνεσης και καθαριότητας ήταν
Χάλια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
57
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pa Luki Luk, Guapochiqo90, Louis de Bine και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Δεκεμβρίου, 2022
Για αυτό μόνο σε χοτελ με άτομα που ξέρεις η εχεις διαλέξει....
review reaction 1 sakarvats
10 Δεκεμβρίου, 2022
Και όπως βλέπω δεν μπορώ να σου στείλω προσωπικό μύνημα....εάν θες τα λέμε σε μυνήματα
10 Δεκεμβρίου, 2022
Έλα ρε μυστη, τέτοια παρακμή ο Θέμης?? Τσαρδι στο μετάξι το κατάντησε το κλαμπ. Όταν γεμίζεις το μαγαζί με γεροντια αυτα παθαίνεις.
10 Δεκεμβρίου, 2022
έκανες το λογαριασμό για να προστατέψεις τους υποψήφιους πελάτες - θύματα (και μπράβο σου) στις 26/11.
Έβαλες όμως ημερομηνία επίσκεψης 9/12.

Μάλλον η ημερομηνία επίσκεψης ήταν πριν τις 26/11. Δε λέω απαραίτητα ότι είσαι ψεύτης, απλά πρόσεξέ το γιατί οι πληροφορίες που δίνεις είναι αντικρουόμενες.
10 Δεκεμβρίου, 2022
κλαμα Χαχαχα!
10 Δεκεμβρίου, 2022
Παιδιά όποιος θέλει με πιστεύει, οποίος δε θέλει ας πάει Παρασκευή να τον κεράσει κανένα πιτόγυρο κανένας μπάρμπας που έπιασε παρολί στο στοίχημα.

Πάντως αν είστε ζευγάρι κάτω των 55 με κέφι για ζωή και σεξ κάντε τη χάρη στον εαυτό σας και απλά προσπεράστε, εκτός αν θέλετε να ζήσετε στο πετσί σας την παρακμιακή εμπειρία των ταινιών του Γιάννη Οικονομίδη...
review reaction 1 review reaction 3 Louis de Bine, papaphilips
10 Δεκεμβρίου, 2022
cumshooter
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2021
11 Δεκεμβρίου, 2022
Καλημερα...Εγω που πηγα πριν 3 εβδομαδες Σαββατο βραδυ ηταν πολυ καλα... Με πολυ κοσμο... Και εννοειται για πολυ παιχνιδι φυσικα... Αλλα υπηρχαν και ατομα που μονο κοιταζαν!!!
11 Δεκεμβρίου, 2022
Δυστηχως αυτα που γράφεις είναι άκρος αντιθετα για αυτό το κλαμπ, μάλλον εχεις φάει πόρτα και γράφτηκες στο παρων σάιτ όχι για να σωσεις πελατες αυτού του κλαμπ αλλά για να πολεμήσεις σε εκείνους που σου δώσαν παπουτσι στο χέρι κατα την είσοδο ..... χαχαχα, το κλαμπ το ξερουμε εδω και χρονια οτι είναι ενα απο τα καλυτερα απο θεμα καθαριότητας και προσέχει την εμφάνιση κατα την είσοδο ........ την επόμενη φορα που θα ξαναπας κοιταξε να φοράς πιο καλαίσθητα ρούχα ...χαχαχαχαχα !!!
review reaction 1 dkabouro
11 Δεκεμβρίου, 2022
σημερα μου ειπε φιλος οτι πηγε με τη δικια του προσφατα και ηταν τιγκα στους μπαρμπαδες (ασχημους κιολας), 5 ζευγαρια ολα και ολα μεσα, η μπαργουμαν με πατσες, επαιζε σκυλαδικα και γενικα το κλιμα ηταν β'εθνικης σκυλαδικου.
μετα απο τα σκυλαδικα, ακουσανε και τρανς μου ειπε επισης Money Mouth
απο την τοση ξενερα που φαγανε δε, δεν ειχαν την ορεξη να πανε να ψαχτουνε στο χωρο παραπανω.
μονο και μονο απο αυτην την περιγραφη, θα παρω μια φιλη να παμε για το χαβαλε Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2