Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 372441
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Επιτέλους μετά από καιρό που όλο το σκεφτόμουν να πάω το έπραξα κιόλας.Φτανω λοιπόν κατά της 11:30 πληρώνω είσοδο κ κάθομαι στο μπαρ κάπως τρακαρισμένος μιας κ ήταν η πρώτη μου φορά όποτε είχα άγχος είχε κοντά στα 10 ζευγάρια κ στην συνέχεια ήρθαν κ αλλά κατά της 12:30 άρχιζαν να ανεβαίνουν πάνω δυστυχώς εγώ άργησα να ανέβω κ έχασα το παιχνίδι με με ένα διαστημικό μελαχροινό που σχεδόν είχαμε μπει μαζί στο μαγαζί κ λέω δεν είναι δυνατόν να μπαίνει τέτοιο μουνι κ όμως μπήκε, δυστυχώς όταν ανέβηκα πάνω τελείωνε το καλό κ κατέβηκε κάτω με τον δικό της κ εγώ επίσης κ κάθησα στο μπαρ κ όπου πήρα το δεύτερο ποτό κ περίμενα να ξανανεβει το μελαχρινό όπως κ έγινε το καυλακι ανέβηκε στο μεγάλο δωμάτιο με την κουρτίνα όπου ξεκίνησε να την γαμαει ο δικός της κ περίπου δέκα άτομα περιμέναμε να μας πιπωσει δεν προλάβαινε είχαμε κάτσει από πάνω της με τις ψολες έτοιμες σε άλλους τον έπαιζε κ αλλους τους πιπωνε με τελειωτικό στην υπέροχη στόματαρα της η τύπισσα επίσης είχε σώματαρα κ ωραίο πρόσωπο κ πόδια από πέτρα όταν τα χαιδευα έμεινα.ειχε κ άλλη μια καλή μουνιτσα η οποία έπαιρνε μάτι με τον δικό της κ μετά γαμιοταν μόνο με αυτόν δυστυχώς για εμάς.Η πρώτη φορά μου μπορώ να πω ότι ήταν πολύ ωραία θα ξαναπάω σίγουρα μου άρεσε η φάση πάρα πολύ καλά γαμησια μάγκες!
Ημερομηνία Επίσκεψης
Απριλίου 13, 2023
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
80
Η είσοδος επιτρέπεται
Και σε μόνους/μόνες
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό

Χώρος

Ο χώρος από άποψη αισθητικής, άνεσης και καθαριότητας ήταν
Εξαιρετικός
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
239
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 info@123, nick9x, NewCuckold και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2023
Η τιμή εισόδου ήταν όντως 80 ευρώ;
18 Απριλίου, 2023
Βάλε και καμιά τελεία ρε τύπε,αγχώθηκα μόνο που το διάβασα.
18 Απριλίου, 2023
Ναι φίλε μου 80
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3