Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 372526
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Τελικά μετα από καιρό αποφασίσαμε με τον σύζυγο μου να επισκεφτούμε την περασμενη κυριακη το κλαμπ της ηδονής, αν και ο συζηγος μου δεν ηθελε λόγου με την εργασια του ερχετε κουρασμένος, τελος παντων με τα πολλα τα καταφερα να τον πισω να παμε στο 2+2 .
Ήταν ενα ήρεμο βράδυ στους δρόμους ισως επιδη είχε πολύ κρύο, φτάνοντας μπήκαμε γρήγορα στο κλαμπ πληρωσαμε στην είσοδο και μπηκαμε μέσα η ώρα αν δεν απατώμαι ήταν 23: 30 είχε 7 ζευγαρια και άλλους τοσους περίπου άντρες μόνους επίσης προσέξαμε οτι ήταν και 1 μόνη γυναίκα η οποια καθοταν στο μπαρ και απολάμβανε το βίντεο στον προτζέκτορα το οποιο ηταν αληθινά καυλωτικό,
Εμείς καθήσαμε ακριβώς απέναντι και κάτω από το μεγαλο αιρκοντίσιον διπλα μας ήταν δυο όμορφοι νέοι πραγματικα κουκλιά ηλικίας όχι πάνω τον 30 χρόνων,
παραγειλαμε στην γλυκύτατη σύζυγος του Θέμη Εύα που ο άντρας μου την γουστάρει με χίλια για να παίξει μαζί της αλλά αυτό πιστευω τωρα ειναι αδυνάτων διοτι εργάζεται μεσα στο μπαρ.
Το ενα αγόρι που ηταν διπλα μας άρχισε να μιλάει με τον σύζυγο μου για τον κρυο καιρό που ειχε εκεινο το βράδυ, τα ματια του ομως πέφταν πάνω μου ενιωσα μεσα μου ότι με έγδυνε με την φαντασια του ο διπλανός του από ότι καταλαβα ηταν απο ξένη χωρα γιατί μιλούσε με την μπαργουμαν Μαρθα αγγλικά, Ενώ ο άντρας μου μιλουσε με τον ακριβώς διπλα του πηρα την πρωτοβουλια και πηγα μονη μου και συστήθηκα με τον ξένο ήταν μελαχρινος και πολυ ψιλός και καταγόταν από ότι μου είπε από Τέλ Αβιβ, ηταν γλυκούλης αλλα οχι τοσο όμορφος όσο με το αγορι που μιλουσς ο άντρας μου,
Εκεί που μιλούσαμε και λέγαμε κατά περί την χωρα το Ισραηλ κατευθείαν με έπιασε απαλα τον πωπω μου εκείνη την ωρα ηθελα να απομακρινθω αλλα ηταν τόσο καυλωτικο το αγγιγμα του που άρχισε το πιπίνι μου να τρέχουν υγρά, μετά από κάποια λεπτά δεν αντεξα και λεω τον αντρα μου ότι ανεβαίνω πάνω στα δωμάτια τον περνω από το χέρι και ανεβαινω τα σκαλοπάτια μαζί του, ο αντρας μου εχει παραμείνει στο μπαρ μαζί με το ωραίο αγόρι και μιλάνε.
Οταν φτασαμε πάνω είμασταν μόνοι πήγαμε στο γωνιακό δωμάτιο κλείσαμε την πόρτα και άρχισε να με γδύνει λαίμαργα βγάζει το πουλί του έξω και εξεπλάγησα ήταν τεραστιο μεγάλο πάνω από 25 πόντους τον εβαλα στην χουφτα μου και αληθινα ηταν υπέροχο, αρχισα να τον γλύφω, μόνο και για καποια στιγμη του ειπα ότι δεν θέλω Φούλ παιχνίδι μαζι του διότι αυτό το πλοκλάμι που έβγαλε δεν ηταν για τα δικα μέτρα.
Μετά από 5 λεπτα περίπου ανέβηκε και ο αντρας μου και φώναξε από εξω να ανοιξω την πόρτα ,
του άνοιξα και μπηκαν μεσα και με το όμορφο αγόρι ,
τον εβγαλε διακριτικά έξω και ηταν όμορφος και στα μετρα μου, τον έβαλα μεσα στο στόμα μου και ηταν πολύ σκληρός αμέσως μετά ο αντρας μου παραμέρισε τον ισραηλινό και μπηκε μεσα στο πιπινι μου ηταν φανταστικά τον ενιωθα πολύ καυλωμενο με χτηπουσε αλύπητα από πίσω και μπροστά έκανα πίπα τον νεαρό αγόρι,
με λιγα λογια με ξεπετάξαν και οι δυο, οταν αρχισε ο δικός μου να χύνει ούρλιαζε ακουστήκαμε μέχρι κατω στο μπαρ εκεινη την στιγμή αρχισα και εγω να χύνω και σε μερικα δευτερόλεπτα επισης μου πλημηρισε σπέρμα στο πρόσωπο και το αγόρι, ήταν φανταστική βραδιά που φτασαμε και οι 3 την ιδια στιγμή στο αποκορύφωμα,
βγαίνοντας από το δωμάτιο έξω ήταν πάνω από 10 ατομα που παρακολουθούσαν απο το παράθυρο το παιχνίδι. Αμέσως με επιασε το χέρι ο αντρας μου με εδωσε ενα φιλί και φυγαμε κατευθείαν για σπίτι γιατί περάσε η ώρα, φτάνοντας σπίτι μας είχαμε οπως παντα δεύτερο γύρο με τον σύζυγό !
Ημερομηνία Επίσκεψης
Φεβρουαρίου 05, 2023
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Η είσοδος επιτρέπεται
Και σε μόνους/μόνες
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό

Χώρος

Ο χώρος από άποψη αισθητικής, άνεσης και καθαριότητας ήταν
Εξαιρετικός
elizabeth32
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
537
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gomenakiasssexy27, PETROSANAL1, Vagelis69696969 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2023
Ελισάβετ καλησπέρα. Χαιρομαι που για ακομα μια φορα περασες υπεροχα. Είχε τύχει κ μαζί να περάσουμε φανταστικά και νιώθω απερίγραπτα χαζός που δεν κράτησα ενα τρόπο επαφής είτε με εσένα την ίδια είτε με τον άντρα σου. Αν δεις αυτο το μήνυμα θα ήθελα πολύ να σας δω ξανά κ τους δύο. Άνοιξα αυτον τον λογαριασμό μόλις τώρα απλά κ μόνο για να γράψω αυτό το μήνυμα, καθώς στην αναζήτηση μου για κάτι άλλο έπεσα στο προφίλ σου κ είσαι γυναίκα αδύνατη να τη ξεχάσω κ να αναγνωρίσω. Θα περιμένω κάποιο μήνυμα και ελπίζω για τα καλύτερα. Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη και εις το επανιδείν!
review reaction 4 elizabeth32
20 Ιανουαρίου, 2024
Πολύ θα ήθελα μια εμπειρία μαζί σου.. Αν θέλεις στείλε dm.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2