Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 373266
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Κυριακή βράδυ λοιπόν και λόγω της αργίας την επόμενη ημέρα είπα να περάσω από το συγκεκριμένο μπαράκι μια βόλτα..σκεφτηκα ότι ίσως θα έχει κόσμο λόγω των ημερών-απόκριες- και ότι παίζει να γίνει καλή φάση.και καλά εκανα..
αρχικά να πώ ότι είχα ξαναπάει στο παρελθόν αλλά επειδή είχα περάσει άθλια,δεν μπήκα καν στον κόπο να γράψω καποια κριτική..αλλά κάτι με έτρωγε να ξαναπάω..χωρος αρκετά διακριτικός σε σημείο που το βρίσκεις εύκολα και παρκινγκ σχεδον απ έξω!τσουχτερή είσοδος στα 100Ε για τους σόλο άντρες,οι οποίοι δεν μπορούν να ανέβουν στο χώρο πάνω με τα δωμάτια πρίν τις 01.30,εκτός αν συνοδεύονται από κάποιο ζευγάρι..ψιλομαλακία βεβαια γιατι σολο αντρες επιτρέπονται μόνο πέμπτη και κυριακή και οι επόμενες είναι εργάσιμες..
εν πασει περιπτωσει,το μαγαζί σα χώρος δε λεει κατι ιδιαίτερο,ειναι απλά οκ..αρκετά ζευγάρια την ώρα της εισόδου μου γύρω στις 12 αλλά και αρκετοι σόλο αντρες-περίπου 10.άραξα στο μπάρ και αρχισα να πίνω το ποτό μου και να παρατηρώ τριγύρω τον κόσμο.όλες οι ηλικίες παρούσες από 25 εως και 60!πήγα να πιάσω κουβέντα σε σολο συναγωνιστη αλλά δεν ψηνόταν ιδιαίτερα και σταμάτησα..γενικά στην αρχή δεν εβλεπα κινητικότητα και ο κόσμος απλά άραζε και έπινε τα ποτά του!οι πιο πολλοι ντυμένοι απλά,είχε και 5-6 καρναβαλιστές!
μια τύπισσα ξανθιά με πλαστικούς βύζους 1,60 υψος ωραίο σώμα και ηλικια γύρω στα 45 αρχισε να τρίβεται στον κοιλαρά αντρα της..είχε βγει όλο το κορδόνι της εξω και όλοι οι παρευρισκόμενοι είχαμε αρχίσει να ξεφυσάμε..κάνει κίνηση και πάει στο μεγαλο πλειρουμ στο ισόγειο οπότε καπάκι ακολούθησαν 2 ατομα-αυτος που πηγα να του πιάσω κουβεντα και ενας κοστουμαρισμενος τύπος γύρω στα 50.μπαίνω μετα από λίγο και βλέπω την τύπισσα να τσιμπουκωνει τον νεοτερο τύπο και ο κοστουμαρισμένος απο πίσω την έπαιζε..το ιδιο και ο αντρας της παραδίπλα..αδρεναλίνη κυλισε στις φλέβες μου και πλησίασα.ο κοστουμαρισμένος τύπος όπως την είχε στημμένη,της παραμέρησε το κορδόνι και της τον κάρφωσε με επιφωνήματα.αντεξε περίπου 1 λεπτο!στη συνέχεια ο πιο νέος την έβαλε στον καναπέ και αρχισε να τη σφυροκοπεί ιεραποστολικά!!!εγώ είχα κατακαβλωσει και πλησιασα με τον πούτσο εξω και η κυρια τον αρπαξε και αρχισε να τον παίζει!!δυνατες στιγμές που εκαναν την κυρία να αναφωνήσει χύνω,χύνω!!!εν τω μεταξει είχαν μαζευτεί αρκετοι παρατηρητές στο χώρο που απλά κοίταζαν τη φαση!αφου εχυσε ο τύπος σειρα μου να πηδηξω την κυρία που το είχε τεράστια ανάγκη.απολαυστικό γαμήσι που όμως δεν κράτησε πολύ λόγω κάβλας..εν τω μεταξει είχαν βγαλει και αλλοι τύποι τις ψωλές τους έξω και τις ετοίμαζαν..δεν είδα να υπάρξει καποια διαφωνία για τη σειρά απλά τη γαμησαν όλοι με τη σειρά.ο αντρας της απολάμβανε καθώς η κυρία λάμβανε ικανοποίηση!αφου εχυσα και σκουπίστηκα,επέστρεψα στο μπάρ για ποτάκι..
Στη συνέχεια είδα 2-3 ζευγάρια έσκασαν μύτη τα οποία όμως πηγαν στο βάθος τέρμα και σε κάποια φάση πήγαν χώρια στο 2 δωμάτια δίπλα στον dj και κλειδώθηκαν..επίσης ενα ζευγάρι πολύ εμφανίσημο γύρω στα 35(αντρας με ξυρισμένο κεφάλι και γκόμενα προσωπάρα μελαχροινή)απλα ήπιαν το ποτό τους και αποχώρησαν...ειδα επίσης και 2 μιλφόνια γύρω στα 50 μέτριας εμφάνισης που απλά επιναν το ποτάκι τους στο μπάρ.
ανέβασμα πάνω αφού έγινε το απαραίτητο recharge στις μπαταρίες και βλέπω πάλι την ξανθια που γάμησα να έχει ξεβρακώσει 4 τυπους στο μεγάλο κρεβάτι πάνω και να τους τσιμπουκώνει..είχε μαζευτεί κόσμος και έπαιρνε μάτι καθώς πέσανε δυνατά γαμήσια!παραδιπλα μια μιλφαρα με αγορέ μαλλί πηδιόταν με τον αντρα της..σε κάποια φάση κοιτάζω από το παραθυράκι και βλέπω κάτω είχε σκάσει μύτη μια κουκλίτσα γύρω στα 25 με το φίλο της με κοντό φορεματάκι και μαλλί φουρέιρα!επαθα πλάκα με τα καλίγραμμα πόδια της και μόλις άλλαξε σταυροπόδι βλέπω ότι είχε ζαρτιέρες!Προσκύνημα μετά από μια σύντομη βόλτα πάνω αριστερά παρατηρησα οτι διεξαγόταν μια παρτούζα 1 γυναίκα-3 αντρες και πιο μέσα μια ξανθια granny καβαλούσε ενα νεαρό ηρωα,λάτρη της καλτίλας προφανώς!ωσπου βλέπω τη φουρέιρα να μπαίνει σε ένα δωμάτιο με το φίλο της και εναν τύπο ακόμα!δεν έχασα την ευκαιρία και χώθηκα..ο φίλος της αραζε στην άκρη και την επαιζε και η τύπισσα καβάλησε άμεσα τον τύπο που ενδιαφερθηκε!μετά από 2 λεπτά αφού έχυσε της χώθηκα και αφου μου τον σήκωσε,την γύρισα στα 4 και της τον κάρφωσα!καβλα μεγάλη το μωρο με τέρμα σφιχτό κωλαράκι στη αφή και μουνάκι..πραγματικός έρωτας..εν τω μεταξει σηκώνω το βλέμμα και είχαν μαζευτεί καμιά 10 ρια άτομα και μας εβλεπαν..τους απαξίωσα και συνέχισα να δίνω πόνο,το μωράκι εδειξε να το ευχαριστιεται πολυ!!αφου έχυσα κατέβηκα κάτω για τσιγάρο και νερό γιατί είχα στεγνώσει..ερημο τοπίο πλεόν κατω,ειχε πάει και η ώρα αργάμιση,οπότε κι εγώ μάζεψα τα μπογαλάκια μου και την έκανα..
Συμπερασματικά,καλή βραδιά γενικά και θα ξαναπάω..ισως είχα τύχη,ίσως ήταν λόγω ημέρας δε ξέρω..σίγουρα παίζει ρόλο να είσαι περιποιημένος και ευγενικός και αν είσαι και εμφανίσημος ακόμα καλύτερα!ειδα πεσανε κάποια άκυρα,αλλά εγώ αυτό που θέλησα το είχα!ισως λόγω εμφάνισης..πάντως μην περιμένετε να δείτε τπτ σουπερμόντελς ή ότι θα γαμήσετε σίγουρα,2-3 σολίστες απλά εξαφανίστηκαν σχετικά νωρίς και άπραγοι..να ξέρετε ότι πρόκειται για καθημερινούς ανθρώπους,ακριβώς οπως κι εσεις!οπότε καλή διάθεση,διακριτικότητα και φυσικά όρεξη για σεξ!Θα ξαναπάω με την πρώτη ευκαιρία!
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
100
Η είσοδος επιτρέπεται
Και σε μόνους/μόνες
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
Sandro86
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
2.259
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NewCuckold, Nikolarias, Akamatos και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαρτίου, 2020
Συναγωνιστή πάνω κάτω και εγώ τα ίδια συμπεράσματα έβγαλα όταν πήγα Κυριακή με τη Δευτέρα αργία (28/10). Υπάρχουν ζευγάρια που πάνε για να ικανοποιήσουν την περιέργειά τους και μετά διαπιστώνουν ότι δε μπορούν να λειτουργήσουν έτσι, ζευγάρια που γουστάρουν να τους παίρνουν μάτι χωρίς όμως μπαλαντέρ και ζευγάρια που θέλουν την περιπέτεια με άγνωστους. Είναι τζόγος για τους σολίστες μπορεί να μην παιχτεί τίποτα ,μπορεί να εξελιχθεί και σε σούπερ εμπειρία. Πάντως μπράβο σου αλάνι ρίσκαρες και δικαιώθηκες.
05 Μαρτίου, 2020
η "Φουρεϊρα" ψαχνει τροπο να σου στειλει pm για να σε ευχαριστησει για τα καλα σου λογια....
27 Ιουλίου, 2021
Έτσι ακριβώς, σωστή κριτική, έχω κάνει και εγώ ανάρτηση με την δικιά μας εμπειρία
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3