Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 377072
Γενική Εντύπωση
 
10.0

Πήγαμε μετά από καιρό με την Τ λόγο υποχρεώσεων ταξίδια κτλ.
Φτασαμε στο μαγαζί γύρω στις 2.15. Είχε μέσα περίπου στα 30 ζευγάρια.καθισαμε στο μπαρ για μια γουλιά ποτό και μετά κατευθείαν επάνω για παιχνίδι. Είχε στο βάθος πολύ κόσμο και πολύ παιχνίδι. Τέρμα αριστερά 2 τύποι έπαιρναν μια κοπέλα ενώ στην είσοδο του δωματίου η 40αρα γυναίκα του ενός απλά κοίταγε. Από την πρώτη στιγμή με τράβηξε και ήθελα να παίξω μαζί της. Ψηλή μελαχρινή, αδύνατη κορμί, ζαρτιέρες φούστα δερμάτινη μαύρα ρούχα και βλέμμα όλο καυλα. Απορίσα τι έκανε εκεί μόνη. Δεν άργησα να πάω ξερά να την αγγίξω. Μια που γύρισε το βλέμμα της και μια που κολλήσαμε. Δεν πέρασαν 4 λεπτά που την χαιδευα όρθια και ο δικό της τελείωσε και ήρθε. Όταν είδε την Τ καυλωσες και πολύ και λέει πάμε κάτω παιδιά αν θέλετε έχουμε και ένα φιλικό μας ζευγάρι και περιμένει. Κατεβήκαμε και πήγαμε δίπλα στον DJ δεξιά. 3 ζευγάρια μαζί σύνολο. Μια αμηχανία είχαν οι φίλοι τους αν και από ότι μάθαμε είχαν εμπειρίες ενώ αυτοί όχι τόσο πολύ.
Ξεκίνησαν λίγο η Τ με την μελαχρινή και την ξανθιά φίλη να χαιδευονται και να γδύνονται. Εμείς με την σειρά μας το ίδιο. Ενώ η Τ με την μελαχρινή χαμουρευονταν και ασχολήθηκαν με τον τύπο της μελαχρινής, εγώ ασχολήθηκα με αυτή ενώ η ξανθιά έπαιζε με τον δικό της δίπλα μας με απλή συμμετοχή. Η μελαχρινή για ώρα είχα ξαπλώσει την Τ και την έγλειφε και εγλυφαν μαζί και τον δικό της. Εγώ την είχα στήσει στα 4 και για ώρα την έπαιρνα. Κάποια στιγμή ο δικό της ήθελε να πάρει την Τ στα 4 και έτσι η μελαχρινή σηκώθηκε και της έβαλα δάκτυλα και σε 1 λεπτό τα έκανε όλα χάλια με ένα δυνατό squirting. Ευτυχώς που το μαγαζί διαθέτει και καθαρή πετσετουλα τώρα. Μετά αφού πέρασε λίγη με πολλές στάσεις το παιχνίδι έλαβε τέλος για ενα ποτάκι. Μετά ανεβήκαμε επάνω και βρήκαμε πάλι την μελαχρινή να παίζει με τον δικό της. Της είπα στο αυτί δεν τελειώσαμε εμεις. Και χάρηκε και τότε μου έρχεται η ιδέα να πω στον δικό της να την πάρουμε διπλό. Εγώ μουνι αυτός κωλο και έτσι έγινε. Ένα διπλό παιχνίδι ξεκίνησε με πολλές φωνές και σφαλιάρες όπου μάζεψε κόσμο προς θέαμα αλλά και soft παιχνίδι.μετα από λίγο ο δικό της ήθελε να βγει για να συνεχίσει με μια ξανθιά η οποία είχε έρθει δίπλα μας και γούσταρε την όλη φάση.τοτε η μελαχρινή την έπιασα από την μέση και με 4-5 φορές πάνω κάτω μου άφησε πάλι την χρυσή βροχή της επάνω μου για 3 φορές. Μετά σταμάτησε δεν άντεχε άλλο. Τα ζευγάρια είχαν τρελαθεί γύρω μας από το θέαμα. Ποτάμια η γκόμενά. Αφού πήρα καθαρή πετσετουλα και σκουπιστηκα η ξανθιά κοπέλα την έπαιρνε της μελαχρινής ο γκομενος και τελείωσε. Τότε βρήκα ευκαιρία και άλλαξα καποτα και έδωσα και εκει λίγο πόνο ωστε να έρθει το τέλος μου.μια ωραία βραδιά ήρθε στο τέλος με πολύ σεξ και πολύ squirting.
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
20
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
thomas115656
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
690
Πόντοι:
996
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Nikolarias, geny24, submalegr και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού