Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 377279
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Επισκεψη στο εν λογο καταστημα μια βραδια cuckold του Ιανουαριου. Παρκινγκ ανετο απ´ εξω και ασφαλες απο φωτισμο και καμερες. Εισοδος 80€ με δυο ποτα και δωρο σκουφακι. Αραζω στο μπαρ και πινω το ποτο μου καθως ερχοταν κοσμος γνωριστικα με τον Θεμη "καλα ο ανθρωπος δεν υπαρχει εξω καρδια και οντως γουσταρει και προσεχει το μαγαζι του" πινω το πρωτο ποτακι και αφου εχω διαπηστοση την εναρξη του παιχνιδιου κανω την πρωτη επισκεψη στον οροφο. Ζευγαρια κανανε σεξ μονα τους σε κοινη θεα και ορισμενα επεζαν με τους μπαλαντερ τους σε διαφορα σχηματα Κατσικογάμης με το καλυτερο μια κυρια με τεσσερης να την πηγενουν εναλαξ. Εκει μπαινω και εγω στο παιχνιδι ανταλασω το βλεμα μου με ενα ζευγαρι 40-45 γ-α αντιστοιχα και μπαινουμε στο κλειστο room εκει ξεκιναμε πρωτα χαμουρεμα απο την ομορφη milf και μετα υγρο και βαθυ στοματικο εναλαξ στους δυο μας ο συζηγος ηθελε να την παρω οποτε με εβγαλε απο την δυσκολη θεση να κανω κινηση εγω. Ξεκιναμε στα ορθια και ακολουθη σταση στα τεσσερα οπου και κατεθεσα τα βολια μου η κορασιδα το ευχαριστιθικε και ο συντροφος της κατεθεσε στο πατωμα με το ολο σκηνικο ντυθηκαμε χαιρετιθικαμε και κατω για το δευτερο ποτακι. Τα υπολοιπα σχηματα αλλαζαν διαρκως. Δευτερη αναδος και συναντο μονη κορασιδα 30-35 μαξ πρωταρα Έρωτας η οποια ψαχνωταν εκει ομως μιναμε στην κουβεντα. Μετα απο κανενα 15λεπτο πλησιαζω και μπαινω στο παιχνιδι με αλλα δυο ζευγαρια και αλλους 2 συναγωνιστες 5αντρες και 2γυναικες δηλαδη εκει υπηρξε ωραιο παιχνιδι με τις κοπελες να μην ξερουν ποια βουρτσα να προτοπιασουν-γλυψουν-πνιξουν κρατησε μια ωρα και πανω το ολο σκηνικο λεπτομερειες δεν περιγραφω φανταστιτετες... Το μαγαζι συντηνετε χωρις δευτερη σκεψη ειναι πολυ καλο με σωστους χωρους και απολυτη καθαριοτητα. Το μονο μειων ο εξαερισμος χρειαζετε λιγο δουλιτσα. Θεμη θα τα ξανα πουμε σιγουρα! Συντροφια με ή χωρις κορασιδα πηγαιντε και θα με θυμηθητε. Υ.Γ. Υπαρχει face control οποτε το σωστο ντυσιμο και η ολοι εξωτερικη οψη μετραειΚαπέλο
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Τιμή Εισόδου
80
Η είσοδος επιτρέπεται
Και σε μόνους/μόνες
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
276
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, submalegr, THV και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2019
Αυτή πρέπει να είναι η απάντηση στην προηγούμενη κριτική, απ'ότι καταλαβαίνω. Χάνετε κάθε credibility με αυτά που κάνετε, κρίμα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1