Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 49 10
Swingers Clubs 270969
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Πρωτη φορα στο μαγαζι και πριν παω ηθελα να συλλεξω οσο το δυνατον περισσοτερες πληροφοριες... ετσι ξεκινησα να στελνω μηνυματα σε συναγωνιστες που ειχαν εμπειρια να με κατατοπισουν... ολοι ανταποκριθηκαν εκτος απο τον kostaki27 που με εγραψε στα @@ του... γιατι ρε kostaki27??? τελος παντων εκανα την εισοδο στο μαγαζι κατα της 12 οπου υπηρχαν λιγα ζευγαρια... σιγα σιγα αρχισαν να ερχονται ... καποιοι γνωριζονταουσαν και ειχαμε εναγγαλιασμους και σταυροφιληματα... μαλιστα ο ενας τυπος εκει που εναγγαλιαζονταν με τον αλλο τυπο του κανει "πως και απο εδω?" και αφουγελασαν και οι τεσσερις μετα απο λιγη ωρα παρτουζωθηκαν στις καβατζες δωματια.κατα τις μια παρα σκαει ενας τυπος μ ενα τρελο μουνι... η πουτσα πηγε στα ουρανια... η δικια μου μου ειχε πει οτι δεν θελει να κανει κατι και οτι ερχεται μονο για την εμπειρια... της ειχα πει οκ αλλα μεσα μου ηξερα πως αν ηταν κανα καλο μουνι και ηθελα να της τον βαλω θα εκανα τα αδυνατα δυνατα να την βαλω και αυτη στο παιχνιδι για να μπω και εγω... κατα τις 1.20 η τετραδα που εναγγαλιαζοντουσαν πριν αποσυρθηκαν στα ενδοτερα πριβε δωματια...παλι καλα που ημουν διαβασμενος και ενημερωμενος απο εδω και ηξερα που πανε αλλιως θα ειχα χασει την μπαλα... μετα απο πεντε λεπτα αποσυρθηκε και το ζευγαρι με το καλο μουνι στα ενδοτερα σε αλλο δωματιο... δεν πενανε πεντε λεπτα και λεω στη δικια μου... παμε... αντε παμε μου λεει... μπεινω μεσα και βλεπω τους τυπους γυμνους... ο τυπος ορθιος και το καλο το μουνι να του παιρνει τσιμπουκι... η πουτσα μου πηγε στα ουρανια... ηθελα να την γαμησω πολυυυυυυυυ... πριν κατσω διπλα απο τον τυπο μου λεει αν μπορω να κλεισω την πορτα,... ετσι και εκανα... καθομαι διπλα απο τον τυπο και ξεκιναει η δικια μου ενα αεροπλανικο τσιμπουκι. η τυπισα και ο τυπος να βλεπουν... διαγωνσιμο πιπας ειχαμε , με την δικια μου να προγηγειται... αλλα η κωλαρα της αλλης υπερκαλυπτε την διαφορα... δειλα δειλα απλωσα το χερι μου και χουφτωνα το βυζι της τυπισσα διπλα... αυτη μου το εσφιγγε σα να καβλωνε απο αυτο... εδωσα το εναυσμα και στον τυπο να χουφτωσει την δικια μου... μετα απο λιγο σηκωθηκε και πηγα ισω απο την γομενα του αλλου... αρχισα να της παιζω τη μουναρα και η δικια μου ειχε παει και εγλυφε τα @@ του τυπου... δεν αργησα να βγαλω την καποτα απο το παντελονι και να την βαλω στον πυραυλο μου... αργα αργα μπηκα στο υγρο μουνακι της τυπισσας... η καβλα απεριγραπτη... το σκηνικο απεριγραπτο... η εμπειρια μοναδικη... η δικια μου ηδη επαιρνηε τσιμπουκι στον αλλο και πλεον εχουμε ανταλλαξει γκομενες... βγαζω την καποτα και της τον βαζω στο στομα... αποιθανο τσιμπουκι, μοναδικο... ισως ηταν αυτο το διαφορετικο που το εκανε το τσιμπουκι απιθανο και μοναδικο... ισως υπο αλες συνθηκες να ηταν ενα κανονικο-φυσιολογικο τσιμπουκι... τωρα ομως εμοιαζε απιθανο και μοναδικο... ο τυπος διπλα εχυνε με το τσιμπουκι της δικια μου και εγω ξαναβαζω καποτα και συνεχιζω να γαμαω την δικια του παιζοντας με την κωλοτρυπιδα της... μετα απο λιγο εχυσα... μεσα στη μουναρα της .... πηρα τα μωρομαντυλα που υπηρχαν στη γωνια και σκουπισα το καβλι μου... ενοιωθα πασας,,,ενα ονειρο μου , το ειχα πραγματοποιησει... βγηκαμε εξω και κατσαμε στη θεση μας,.,.. κοιταζομασταν αμηχανα και κρυφογελουσαμε...κατσαμε λιγο ακομα και αποχωρησαμε καθως η δικια μου επρεπε σε λιγες ωρες να βρισκοταν στο ελ βενιζελος... ηταν μοναδικη εμπειρια ... δοκιμαστε την!!!
Πρόσβαση
Εύκολη
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
kolonos07
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
269
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 laiono13, lakiskiss, Romeakias και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Αυγούστου, 2018
Δηλαδή αν κατάλαβα καλά ο τύπος τέλειωσε χωρίς καπότα στο στόμα της δικής σου ;
29 Αυγούστου, 2018
Ευγε τυπε...ετσι οπως περιεγραψες τη φιλη σου (διστακτικη) θυμηθηκα τη δικη μ περιπτωση π εψηνα μια φιλη μ να παμε ομως τελικα δεν πηγαμε ποτε..εστω κ για ποτο θελω να παω..πφφφ..κ παλι εύγε
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2