Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 49 10
Swingers Clubs 272459
Γενική Εντύπωση
 
10.0

αφιξη 1.00 εγω 35 η κοπελα μου 30 .
ειχε περιπου 15 ζευγαρια εκεινη την ωρα .
κατσαμε στην θεση που μας αρεσει τερμα στο bar κοντα στην κουκλα μιας και ειναι φιλη μου.ειχαμε γνωριστη την προηγουμενη φορα .χαχα
ωραια ζευγαρια και μια τρανς 2μετρη εν ονοματι ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ οπως μου ειπα στο παιχνιδι μας οπου παταγε πολλες εκει μεσα.
παραγγελια ποτακι για κανενα 45 'και βουρ για εφοδο στα ενδοτερα για επιθεωρηση.
με το που μπηκαμε δεν ηταν κανεις και ειπαμε να ξεκινησουμε εμεις την βραδια και το παιχνιδι.καθομαι καναπε και η κοπελα μου στα γονατα
να αρχισει μια ρουφιχτη και υγρη πιπα μεχρι λαριγγυ .μετα την εστεισα στα 4 οπου την αρχισα σε ενα δυνατο γαμησι και χαστουκια παρεα οπου μαζεψε κοσμο σιγα σιγα .
μετα φιλακια στα βυζακια της οσπου εκανε την εμφανιση του το πρωτο ζευγαρι .
καθησαν διπλα μας και αρχισε η ο αντρας κοντουλης αλλα με χοντρη και μεγαλη πουτσα να χαιδευει την παρτενερ του γεματουλα λιγο αλλα με βυζαρες τεραστιες .δεν αργησαν πολυ να πλησιαζουν την κοπελα μου οπου και γουσταραν πολυ και σιγα σιγα αλλαξαμε θεσεις και ξεκινησανε τα κοριτσια μια ταυτοχρονη πιπα.μετα η δικια μου ξαπλωσε και εδειξε να απολαμβανει τα χαδια και το γλυψιμο στο μουνακι της απο τον τυπο και εγω βεβαια την ωραια πιπα απο την δικια του.δεν αργησα να την στεισω στα 4 οπου και την σφηροκοπησα μιας και η μερα ηταν πολυ καλη απο θεμα καυλας για εμενα.
το παιχνιδι συνεχιστηκε οσπου ενα ακομα ζευγαρι μας πλησιασε και αρχισε να παιρνει πιπα η κοπελα στον δικο της .η κοπελα μου μιας και η ματια μας συμφωνουσε αρχισε να της χαιδευει τα βυζια οπου ηταν μεγαλα και σφηχτα και σιγα σιγα εγινε η ανταλαγη με την δικια μου να βρισκεται με τον πουτσο του αλλου στο στομα της και η κοπελα να με εχει αρχισει σε ενα τσιμπουκι ολο τρελλα.της εγλειφα τα βυζια της εβαζα χερια πο κατω αλλα δεν με αφησε να την τον βαλω ενω ο δικος της πηδηξε την κοπελα μου .μου ειπε την επομενη φορα αν και εισαι πολυ καυλα.τινα πω .καπως ετσι τελειωσε για λιγο η φαση.

μετα διαλειμα για ποτακι και μετα απο κανενα 20 ' παλι μεσα .
στο βαθος η ΑΝΤΡΙΑΝΑ πανω στο κρεβατι με τον συνοδο της να του παιρνει πιπα και με στημμενο το κολαρακι της σαν να μου λεει πιαστο μου καυλα.της εριξα ενα χουφτωμα που εδειξε να το γουσταρει και μερικα χαστουκακια.
μετα βγηκα εξω οπου και ηρθε και καθησε κοντα μας και αρχισε παλι την πιπα στο δικο της .
μετα απο λιγο εσκασε ενα ζευαγρι και καθησε διπλα τους η κοπελα εβαλε την αντριαννα να γλειφει τον δικο της εναλαξ με τον αλλον με ο συμετοχη αυτη ωσπου να χυσει .αλλα για πολυ δυνατη πιπα.μετα την αποχωρηση του πηρα την θεση του για μια πιπα και εγω μιας και η αντριαννα εκτος απο ωραιο κορμι 2μετρο διαθετει ωραιο στηθος και κανει ωραια πιπα.
σε καποια στιγμη μεσα στο χωρο ηταν τουλαχιστον 7-8 ζευγαρια και παιζαμε ολοι μαζι.ειχαμε χασει την μπαλα λιγο εγω δεν ξερω που ηταν η δικια μου αλλα ακουγα τα βογγητα της και συνεχιζα χωρις τυψεις για το αν περναει καλα.
η βραδια για εμας τελειωσε γυρω στις 4.30 οπου μετα απο τοσες ανταλλαγες επρεπε να φυγουμε .
ανταλαγη μερικων τηλεφωνων και παλι στο επανηδειν.
μια υπεροχη βραδια με πολλα ζευγαρια νεα ομως να ειναι σφηγμενα.

παιδια νεα εως 35 απελευθερωθειται .και βρειτε το ταιρι σας.Ντροπή

για ολους υπαρχει ενα ταιρι. Ναι!

ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
Πρόσβαση
Εύκολη
Τιμή Εισόδου
7 € το ποτο
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
thomas115656
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
690
Πόντοι:
996
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ιάσωνας 40, IT-G7, 270415jimart και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού