Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 49 10
Swingers Clubs 272442
Γενική Εντύπωση
 
10.0
άφιξη στον χωρο 1.45
εγώ 35 και η κοπέλα μου 30 .
είχε περίπου 20-25 ζευγάρια όλων των ηλικιών και προτιμήσεωνΝαι!
κάτσαμε τέρμα μέσα στο bar ώστε να μπορούμε να κόψουμε άνετα κίνηση.
αφού ήπιαμε το πρώτο μας ποτάκι δοκιμάσαμε να ξεκινήσουμε στον μέσα μεγάλο χώρο που είναι στα wc.
όταν μπήκαμε ήταν άλλο ένα ζευγάρι γύρω στα 40 και η τύπισσα επερνε πίπα στον δικό της και μας χάζευε.
κάτσαμε και εμείς σε έναν καναπέ και αρχίσαμε να χαϊδευόμαστε .σιγά σιγά έσκασε μύτη και άλλο ένα ζευγάρι ρουμανων
45 άντρας 35 γυναικά όπου η κοπέλα τον τράβηξε και άρχισε να του παιρνει πίπα δίπλα μας κολλητά σαν κάτι να ήθελε.
αφού ξεκίνησε και αυτή παιχνίδι της έβαλα χέρι στην πλάτη για χαδάκι και δεν έχασε ευκαιρία γύρισε προς την μεριά μου έπιασε τον πούτσο μου και άρχισε να τον παίζει .μετά σιγά σιγά άρχισε κάποια φιλάκια με την κοπέλα μου και χούφτωνε τα ωραία της βυζιά .
ο δικός της ενώ είχε ωραία χοντρή πούτσα που ήθελε πολύ η δικιά μου στο στόμα της και μέσα της ήταν ΜΙΚΡΗ.
η Ρουμάνα αφού φόρεσα καπότα έτσι όπως ήμουν καθιστός σήκωσε φούστα (ωραίο λευκό στρινγκ)και έχωσε την πούτσα μου μέσα της και άρχισε ένα τρελλο χορώ οπού έδειχνε να το ευχαριστιεται με τις φωνές της .
ο δικός της ενώ χούφτωνε την δικιά μου όπου και του πήρε πίπα έβαλε σκουφάκι άλλα μάταια να καταφέρει να ευχαριστήσει την παρτενέρ μου.
μετά έβαλα την Ρουμάνα στα 4 όπου και έφαγε ένα γερο πούτσο και χαστούκια όπου μας άκουσαν όλοι και μαζεύτηκαν αρκετοί γύρω μας χωρίς συμμετοχή άλλη.
μετά από κανένα 20 λεπτό ανταλλαγής χαιρετηθηκαμε .

ποτάκι και νεράκι για συνεχεία και ανάκτηση δυνάμεων και πάλι σε κανένα 30 μέσα.
είχε ξεκινήσει για τα καλά το παιχνίδι και είχε 5 ζευγάρια να παίζουν πίπα και γλυψιματα.
βρήκα και εγώ έναν χώρο στα όρθια μπροστά σε μια milf όπου είχε καρφώσει την πούτσα του άντρα της στην μουναρα της και χορεύαι και έδειχνε να το ευχαριστιεται άλλα κάτι να της λείπει .
δεν έχασε ευκαιρία και με το που πήγα πίσω από την δικιά μου και της έβγαλα τα βυζιά και της τα χάιδευα καύλωσε αυτή και την άρχισε και αυτή στο γλύψιμο και στα φιλιά ενώ συνέχισε να κάθεται πάνω στο καυλί του δικού της .
μετά κάθισα διπλά τους και άρχισε και η δικιά μου μια ωραία πίπα(όπως καλά ξέρει )και αρχίσανε μόνο χουφτώματα και ανταλλαγή φιλάκια σε βυζιά και λαιμό .όπου κάπως έτσι και έληξε η φάση .
ένας άλλος δίπλα μου νέο παιδί 25+ με την συνοδό του έκαναν παιχνίδι άλλα φάνηκαν πολύ μαγκωμένοι Ντροπήδεν έκαναν κάτι με κανέναν.Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!αν και προσπάθησα.

μετά πάλι ποτάκι και συνεχεία σε 20΄'
μια μικρή βόλτα από την μικρή καμπίνα με την κούνια διπλά στο bar όπου μια πολύ ωραία κοπέλα είχε πάρει 3 άτομα και έπαιζε λίγο prive.Κεφάλι σε τοίχο!
μετά από ανάκτηση δυνάμεων πάλι μέσα στο δωματιάκι με τα κάγκελα στο βάθος με τα κρεβάτια όπου και θέλαμε να κλείσουμε prive την βραδιά.Κατσικογάμης
παίξαμε αρκετά όπως ξέρουμε καλά να κάνουμε και όταν τελειώσαμε μετά από κανένα 30 ' βγήκαμε έξω και ήταν πάλι η Ρουμάνα και έπαιρνε πίπα στον δικό της .
γενικά είχε πάει 4.30 και είχε αρχίσει να σπάει ο κόσμος .

ωραίος και πάλι χώρος ωραία ζευγάρια όλων των επιλόγων και ωραία βραδιά.
ευχαριστούμε το προσωπικό για την διακρητικοτητα τους και την καθαριότητα του χώρου .Ναι!Προσκύνημα
Πρόσβαση
Εύκολη
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
thomas115656
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
690
Πόντοι:
996
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 270415jimart, eroklis, ZoReN και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού