Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 26 10
Swingers Clubs 123984
Γενική Εντύπωση
 
5.0
Aυτο το μπαρ το επισκευτικα πριν ενα μηνα αρχες ιουνιου η ημερα ηταν παρασκευη ειχε λιγο κοσμο, εγω θα γραψω ολα αυτα που ειδα αληθινα χωρις να εχω κανενα κερδος απο αυτα που θα γραψω. Το μπαρ το βρηκα ευκολα με gps φτασαμε απο εξω και δυσκολευτηκαμε να βρουμε παρκινκ διοτι εκει ειναι πολυ κατοικησιμη περιοχη, μπηκαμε στην εισοδο και καποιο χαμογελαστο ζευγαρι μας χαμογελασε περασαμε στον χωρο του μπαρ, ειναι ενα μπαρ μικρο δεν χωραει ισως πανω απο 30 ατομα το σερβις και τα ποτα τους ηταν καλα η μουσικη προσωπικα δεν μου αρεσε γιατι παιζαν ελληνικα οχι ποπ αλλα (σκυλαδικα) μου θυμησε οτι πηγα σε σκυλαδικο στην συγγρου και οχι σε ερωτικο μπαρ. Τελος ο κάτω χωρος που εχει για παιχνιδι μου θυμησε νεκροτομείο με αυτες της απαισιες κουρτίνες που εχουν δεν σου γεμιζει την αισθηση για να ανεβεις ερωτικα, ειδαμε ενα ζευγαρι να παιζει μονο του και γυρω απο το κρεβατι πανω απο 5 αντρες μονο τους χωρις της συντροφους τους να αυνανιζονται, εμενα προσωπικα δεν μου αρεσε αυτο αντρες μονοι τους σε swinger barΧμμμ;, αυτο που μου αρεσε στο υπογειο ηταν πολυ καθαρα τα μπανια τους.

Γενικα αυτο το μπαρ θελει πολλα να φτιαξουν η ιδιοκτήτες του ακόμη για να γίνει ενα αξιοπρεπές swinger bar, ισως να ξαναπάω οταν ακουσω οτι κατι καλύτερο εχουν κανει, προς το παρον ειναι πιο κοντα να παω στην συγγρού σε σκυλάδικο
Πρόσβαση
Δύσκολη
Τιμή Εισόδου
10
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2014
αν επιτρεπεται πλεον καθε παρασκευη σε καθε ζευγαρι να εχει ενα επιπλεον αντρα ουτε σε εμενα μ'αρεσει αλλα ουτε και στη κοπελα μου επισης.

οταν λεμε swing καλο θα ηταν να επιτρεπεται η εισοδος αποκλειστικα και μονο σε ζευγαρια
13 Ιουλίου, 2014
χαχαχαχαχα! ελα, πες την αληθεια! εισαι ο ολλανδος ξαδελφος του λιμανησιου, που του ειχε γραψει εκεινη την ανεκδιηγητη διθυραμβικη κριτικη προ μηνος!
το παρκινγκ, δεν ειναι και το ατου του μαγαζιου, αλλα σε ακτινα ενος τετραγωνου θα βρεις.
εχω παει σε παρτυ, που στο μαγαζι χωρεσαν πανω απο 200 ατομα. οσο για την μουσικη, 3-4 φορες μονο εχω ακουσει ελληνικα, κι αυτο μετα τις 4. για το κατω, γνωμη σου, σεβαστη. εσυ προφανως εχεις συνηθισει στα μεγαλα κλαμπς της ολλανδιας και της γερμανιας, που μονο το μαγαζι του ξαδελφου σου μπορει να τα συναγωνιστει! ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
22 Ιουλίου, 2014
ε κανουμε πλακα ετσι.. τι πινεις. το συγκεκριμενο κλαμπ οπως λεει κ ο φιλτατος το επισκεπτομαι συχνα και χωραει ανετα 150 ατομα.. δε ο κατω χωρος μην το συγκρινουμε με του fun4two .. καμια σχεση σε αισθητικη κ καθαριοτητα.. μονο στο τζακουζι κερδιζει το fun4two .. βεβαια πιθανον να μην γνωριζεις καν τι εστι fan4two.Εμμμμ
βεβαια κατοικημενη περιοχη.. ρε πας καλα?? που διπλα απο τη μια ειναι κατι σπιτια αρχαια ακατοικητα κ απο την αλλη η εθνικη οδος.. εκτος αν την μεταφερανε χαχαχα
οσο για τη μουσικη.. ρε τρελε μονο ξενα παιζει 80'90'00' και οπως ειπε κ ο φιλτατος κανα ελληνικο για χαβαλε μετα τις 03.30 θα πω εγω..
παρακαλουμε τη διαχειρηση να εκτιμισει και πραξει αναλογως.. ειπαμε κριτικη αλλα ως εδω.. και παλικαρε μη ξαναβαλεις στο στομα σου τα swingclub!
22 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ειπαμε οτι το sc4 ειναι οτι καλυτερο εχει να προσφερει η αθηνα αυτη τη στιγμη σε club αλλα οχι οτι το Fun υπερτερει μονο στο τζακουζι μη τρελαθουμε κιολας,το ενα εχει ενα χωρο κατω και στο fun χανεσαι οσο για τη καθαριοτητα αγαπητε εδω ειναι οικογενειακο το μαγαζι τι συγκρινεις τωρα μην βλεπω μαλακιες
C
CPL
27 Ιουλίου, 2014
και μεις τον τελευταιο καιρο παμε συχνα. παρκιν βρίσκεις. το μονο κακο κατω είναι μετα σεντονια (να μου πεις που να προλαβαινουν κι αυτοι). αλλα αυτό με τους αντρες μου κανε και μενα εντυπωση μου φανηκαν πιο πολλοι από γυναικες παρασκευη. ισχυει κατι τετοιο που ειπε πιο πανω ο φιλος???
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5