Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 49 10
Swingers Clubs 272187
Γενική Εντύπωση
 
5.0
Στο συγκεκριμένο μαγαζί είχαμε να πάμε χρόνια.
Τότε δεν μου είχε κάνει εντύπωση και δεν είχαμε ξαναπάει, τον τελευταίο χρόνο πηγαίναμε στα άλλα 2 μαγαζιά του χώρο
αλλα ακούσαμε οτι θα γινόταν χαμός και πήγαμε.
Ευχάριστη εκπληξη η ανακαίνηση του χώρου αν και ο χώρος για "παιχνίδι" χωρις το επάνω είναι πολύ μικρός.
Οντως η φήμες ήταν σωστές και γινόταν χαμός.Ζευγάρια κάθε ηλικίας και προσωπικά πρώτη φορά βλέπω τοσα πολλά νεα ζευγάρια
μαζεμένα.Ευχάριστο και αυτό όλα καλά μέχρι εδώ.
Τα δυσάρεστα ξεκίνησαν όταν ξεκινήσαμε το παιχνίδι,όπου σκάσανε κάτι τύποι χωρίς συνοδούς μέσα στο δωμάτιο και όταν του
ζήτήσαμε να φύγουν είπαν "εντάξει βλέπουμε μόνο δεν αγγίζουμε"!!!! Ξενερώσαμε και βγήκαμε.Μετά έγινε άλλη μια προσπαθεια
που μπήκαμε αρκετά ζευγάρια στο μικρό δωματιάκι,και σκάσανε 5-6 αλλοδαποί σπρώχνανε να μπούνε μέσα και αρχίσανε να ΑΠΛΩΝΟΥΝ
ΧΕΡΙΑ στις κοπελες , να μιλάνε προσβλητικά κτλ.Απαράδεκτο αλήθεια τέτοιο μαγαζί να μην έχει κάποιον να επιβλέπει τέτοιες
καταστάσεις.Ειλικρινά μετά από αυτό δεν ξέρω αν θα ξαναπαμε για τα επόμενα χρόνια πάλι.
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαρτίου, 2014
Εγώ έχω την εξής απορία: Πώς γίνεται να μπήκαν ασυνόδευτοι τύποι και μετά ΚΑΙ αλλοδαποί και να απλώνουν και έτσι χέρια? Μου ακούγεται πολύ τραβηγμένο και κάτι δε μου κολλάει. Και επίσης το μαγαζί έχει κάποιον να επιβλέπει. Χμμμ;
15 Απριλίου, 2014
εμεις δεν καταλαβαμε κατι,,τωρα σας ξυνισε το νιρβανα??κι οπως βλεπω με το πρωτο σας ποστ εδω μεσα να συκοφαντησετε..ΜΗΠΩΣ ειστε βαλτοι ??ΛΕΩ ΤΩΡΑΧμμμ;
ο νοων νοειτο
16 Απριλίου, 2014
απλα παιδια παιδια το μαγαζι πρεπει παρει αλλη μορφη το κλασικο swingers club να γινει mix και για ζευγαρια που θελουν εναν τριτο στην παρεα αντρα μονο η γυναικα μονη γιατι κανενα απο νεα καταστηματα δεν επιτρεπει την εισοδο σε μονους αντρες και αυτο γινεται μονο στην ελλαδα παιδες γιατι στο εξωτερικο μπενεις και στο ποιο αυστηρο μαγαζι με το αναλογο εισιτηριο δεν εχουν σημασια τα 80 και 150 ευρο αρκει να υπαρχει η προσβαση σε ολους για λογους ανταγονισμου λοιπον πρεπει να γινουν αλλαγες
SV
Stefanos vasilopoulos
17 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

στο εξωτερικο οι single αντρες μπαινουν συγκεκριμενες μερες και οχι παντα,οπως και εδω στο swingclub4 εχει καθιερωθει η baladeur night καθε παρασκευη
C
CPL
17 Απριλίου, 2014
Τι παπαριες θα ακουσουμε ακομα δεν ξερω...ρε φιλε ειλικρινα ποτε εγινε αυτο με τους αλλοδαπους γιατι θα πεσω κατω απο τα γελια...εμεις πηγαινουμε εκει αλλα και στα αλλα μαγαζια του χωρου σχεδον καθε σ/κ και δεν εχω πετυχει ποτε τετοια φαση...το μαγαζι δεν αφηνει ΑΣΥΝΟΔΕΥΤΟΥΣ και ποσο μαλιστα αλλοδαπους μεσα...φιλαρακι απλα εισαι βαλτος, ατομα του χωρου γνωριζουμε τη λασπη πεφτει απο εδω και απο εκει , ειδικα απο τοτε που ανοιξανε τα αλλα 2 μαγαζια..το πως εφτασε αυτη η κοντρα και σε αυτο το site ειναι εντελως γελοιο πλεον...
18 Απριλίου, 2014
δεν μιλησα για baladeur ειπα για μονους αντρες γενικα αν θελει να παρει τα πανο του το μαγαζι που μιλαμε πρεπει να κανει την διαφορα να βαζει μεσα μονους αντρες με εισοδο αυστηρη και με την εκαστοτε αναλογια ζευγαριον που υπαρχουν μεσα στην αναλογια 1 αντρας ανα 2 ζευγαρια απλα και κατανοειτα γιατι υπαρχει τετοιος χωρος στην αθηνα αλλα εχουν κανει το λαθος και εκει και δουλευουν με σιγκεκριμενο κοσμο καθε σαββατο βλεπεις της ιδιες φατσες το βαριεσε ομος αυτο και δεν ξανα πας και σταματιστε μερικοι εδω μεσα να τρωγεστε μεταξη σας ειμαστε ολοι μια ιοκογενια και πρεπει να περναμε ολοι καλα παιδες
SV
Stefanos vasilopoulos
19 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μαλλον σου εχει διαφυγει το γεγονος οτι το swinging δεν ειναι τριο ....πολλα ζευγαρια δεν γουσταρουν τους single και επιλεγουν να παιζουν μονο με αλλα ζευγαρια και αυτο σημαινει οτι εαν πας σε ενα μαγαζι που μεσα εχει και 10 μπακουρια θα σε χαλασει...και στη τελικη εαν ενα ζευγαρι θελει single αντρα ειναι το μονο ευκολο να βρει δεν χρειαζεται να παει σε μαγαζι του χωρου γι αυτο μην τρελαθουμε κιολας Χαμόγελο
C
CPL
19 Απριλίου, 2014
δεν θα μπω σε αντιπαραθεση με κανεναν εγω εδω μεσα απλα ειπα κατι γιανα παμε λιγακι μπροστα του τεστ ιγκ στη αθηνα υπαρχει ενα Cuckolding sex bar αλλα ειναι και swingers club παραλληλα απλα υπαρχουν κανονες και δεν κανει ο καθενας οτι γουσταρει υπαρχει το μαγαζι στην αθηνα και μερικοι εδω μεσα ψαχνουν ψαχνουν σαν τρελοι και ειναι μεσα στα ματια τους και δεν το βλεπουν τιποτα για να κανει λοιπον την διαφορα πχ το νιρβανα πρεπει να γινει για καπιες μερες mix του τεστ ιγκ 1 ανδρας ανα 5 ζευγαρια γιανα μην γινει και μπαχαλο οπος μας λετε οσο για τον ανταγωνισμο το νιρβανα δεν χαλασε ο ιδιοκτητης του μερικα ζευγαρια πχ κλικες ζευγαριον που πηγενανε στης 4 το πρωι για το μπικινι με 8 ευρο το ποτακι τους και μετα σπιτι για νανι αυτοι κανανε μπαχαλο το μαγαζι η μονιμοι πελατες που το ειχαν σαν το σπιτη τους εκει μεσα σε λιγο καιρο θα τρεχετε παλι μερικοι να μιλατε για καλα λογια για τον φιλο σας τον μαριο αλλα θα ειναι αργα συγνωμη αν σας κουρασα
SV
Stefanos vasilopoulos
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8