Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 372457
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Το σκεφτόμουν καιρό και τελικά πήρα την απόφαση να πάω, έτσι τελικά Πέμπτη βράδυ ντύθηκα και εμφανίστηκαν στο 2+2 μπήκα μέσα και ο ιδιοκτήτης πολύ ευγενικός με βοήθησε ώστε να περάσω στον χώρο. Έκατσα στο μπαρ και ήπια το ποτό μου. Κατά την διάρκεια της νύχτας είχα δει ένα ζευγάρι με μια πολύ όμορφη μελαχρινή και την χάζευα, σιγά σιγά άρχισαν να ανεβαίνουν στο πάνω όροφο κάποιοι και πήγα και εγώ να δω τι γίνεται. Κάποιοι είχαν αρχίσει να διασκεδάζουν στα δωμάτια και άρχισα να καυλώνω, έτσι σκέφτηκα να πάω να δω που βρίσκεται αυτό το ζευγάρι, μόλις έφτασα τις σκάλες τους είδα να ανεβαίνουν, πήγαν στο δωμάτιο με την κουρτίνα στα τέλος του διαδρόμου δεξιά και ο παρτενέρ άρχισε να την τσιμπουκωνει.. Στο θέαμα αυτό δεν άντεξα και τον έβγαλα έξω και σιγά σιγά τους πλησίασα εκείνη μόλις τον είδε έξω χωρίς να διατάξει το έβαλε στο στόματα της και με έκανε να αισθανθώ υπέροχα.... Πλησίασε άλλο ένα παλικάρια και τότε ο άντρα της μας είπε θέλετε να την πάρουμε όλοι μαζί? Χωρίς καθυστέρηση κατεβήκαμε στα πριβε και εκεί πέρασα μια υπέροχη έμπειρα με μια φοβερή γυναίκα καθώς ο παρτενέρ μας άφησε να την απολαύσουμε κοιτώντας και δίνοντας κάποιες βοήθειες για τα θελω της. Φανταστική εμπειρία και πραγματικά θα ήθελα να το ξανακάνω.
Ημερομηνία Επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2024
Πρόσβαση
Εύκολη
Η είσοδος επιτρέπεται
Και σε μόνους/μόνες
Tracker
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιαν 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
30
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PETROSANAL1, info@123, Milfomaniac και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιανουαρίου, 2024
.... Και μετά ξύπνησες!!!!
Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 3 review reaction 1 Johnny Red2, Tsoupakampras
20 Ιανουαρίου, 2024
Τύπε σε ψάχνει ο Μητσοτάκης να γυρίσετε ένα σποτ να του λες την εμπειρία σου, βλάκα υπάλληλε ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
review reaction 3 Johnny Red2, Pa Luki Luk
21 Ιανουαρίου, 2024
Παιδιά μπορώ να καταλάβω τις αμφιβολίες σας γιατί και εγώ έτσι σκεφτόμουν πριν πάω. Εγω λέω την προσωπική μου εμπειρία, αν σε εσάς έτυχε κάτι άλλο, μπορείτε να το γράψετε και εννοείται είναι σεβαστό. Τώρα αν δεν έχετε προσωπική αποψη θα σας πρότεινα να αποκτεισετε. Γράφω φιλικά
review reaction 1 Pa Luki Luk
27 Ιανουαρίου, 2024
15 Γενάρη του 24 και μηδέν σχόλια. Άσε μας ρε φιδέμπορα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4