Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 82 10
Swingers Clubs 372446
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Σαββατο και αποφασισαμε με τον δικο μου να παμε προς Πειραια για 2+2.Αρκετος κοσμος μετριας εμφανισης, το μαγαζι ομως πολυ κεφι.Ο κοσμος πολυ προσιτος και κοινωνικος, ειχα παει με διαθεση απλα να δω μιας και δεν ειχα ξαναεπισκευτει αναλογο μαγαζι. Ξαφνικα ανοιγει η πορτα του μαγαζιου και μπαινει ενα ζευγαρι που δεν ηταν σαν τα υπολοιπα του μαγαζιου. Υπερβολικα εμφανισιμοι και οι 2. Η κοπελα ψηλη μελαχρινη με κοντο μαλλι συνοδευοταν απο εναν κουκλο μελαχρινο με μουσια total black look, ιδιος ο Αργυρος, με απιστευτο χαμογελο!!Δεν μπορουσα να παρω τα ματια μου απο πανω τους.Μετα απο αρκετη ωρα τους βλεπω να ανεβενουν στον πανω χωρο.Κανω νοημα στον δικο μου να τους ακολουθησουμε.Με το που ανεβαινουμε βλεπω τον κουκλο να καθεται σε μια πολυθρονα και εκεινη απο πανω του να χωροπηδαει στο καβλι του.Δυστυχως δεν καταφεραμε να τους πλησιασουμε γιατι μας ειχαν προλαβει αλλοι. Στη θεα του κουκλου εσταζα ηθελα τοσο πολυ να ημουν στη θεση της.Κατεβηκαμε κατω αφου ειχα χασει τον ενθουσιασμο μου μιας και δεν μπορουσαμε να τους πλησιασουμε.Μιλησαμε με ενα ζευγαρι μετριο εμφανισιακα αλλα πολυ ευχαριστοι ανθρωποι.Μετα απο λιγο ομως ηρθε η υπερτατη καυλα ο ωραιος που εμοιαζε με τον Αργυρο ανεβαινει στην μπαρα αρχιζει να χορευει και η κοπελα που ηταν μαζι του ανεβαινει κι αυτη. Εκει τα ειδα ολα βγαζει την πουτσα του εξω και αρχιζει να την γαμαει πανω στη μπαρα του μαγαζιου.Καπου εκει νομιζω ζαλιστηκα απο την καυλα.Ξανακανω προσπαθεια να τους πλησιασω αλλα μια ξανθια με τον δικο της με προλαβαν παλι.Κουκλε μου αν διαβαζεις αυτη την κριτικη να ξερεις οτι θα ερθω και σημερα και καθε μερα μεχρι να καταφερω να σας πλησιασω.Με κανατε θαμωνα του μαγαζιου.
Ημερομηνία Επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 02, 2023
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Δεν είχε καθόλου
Τιμή Εισόδου
15
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό

Χώρος

Ο χώρος από άποψη αισθητικής, άνεσης και καθαριότητας ήταν
Εξαιρετικός
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
36
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 review reaction 4 gomenakiasssexy27, hamster1871, elizabeth32 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2023
Καλό μήνα. Ευελπιστώ ότι ο πόθος σου σύντομα θα γίνει πραγματικότητα. Καλή επιτυχία
04 Σεπτεμβρίου, 2023
Ότι να ναι. Μυρίζει ψέματα από χιλιόμετρα και ελπίζω να κάνω λάθος.
review reaction 1 bloom5, razorxt
04 Σεπτεμβρίου, 2023
Ο Κωστακης θα ηταν.
review reaction 1 Akamatos, Kaulina
04 Σεπτεμβρίου, 2023
Καλά κι εσύ, μην πηγαίνεις κάθε μέρα... Δεν θα μείνει ευρώ...
review reaction 1 Akamatos, razorxt
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4