Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 51 10
Στριπτιτζάδικα 100951
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
6.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καταδρομικη με την παρεα χτες στα στριπκλαμπ στης Συγγρου. Η αρχη εγινε απο Κινκυ Οπερα που ειχα να παω και 3 μηνες. Δεν εχασα και τιποτα. Ο ιδιος χαλια εξαερισμος, η ιδια βαρεμαρα απο τις κοπελλες , η ιδια βαρεμαρα απο τους πελατες που κοιταγανε σα ζομπι τους χορους ( σχετικα καλοι ) στην πιστα Φυγαμε στο μισαωρο και κατηφορισαμε για Caisa για πιο safe καταστασεις. Το μαγαζι ειναι πιο τιμιο, τροφοδοτειται με κοπελλες απο το Αλκα, δεν πλακωνει η τουριστιλα και η πιτσιρικαρια για ματι μονο, ο Πακο ο υπευθυνος του μαγαζιου χρονια στο κουρμπετι, εξυπηρετικος. Εκει ειναι επισης και το στανταρακι μου την τελευταια χρονια , Ναντια , αγαλμα απο Ουκρανια , με ιδιοσυγκρασια τρελιαρας Ελληνιδας. Ενα ευχαριστω στους Ουκρανους , που με τα προγραμματα ενοργανης και μπαλετου που εχουν , φτιαχνουν αυτα τα πλασματα για να τα χαιρομαστε εμεις. Καποια στιγμη αυτη η κουλτουρα πρεπει να περασει και στις Ελληνιδες των μαλλιων / νυχιων
Στα του αγωνα , το κλειδι με τη Ναντια ειναι 2-3 σφηνακια βοτκα ( οχι το στανταρ νερο ) για να ξεκλειδωσει και να χαλαρωσει. Αυτο ειναι ενα κριτηριο για ολες τις κοπελλες , γιατι αν πινει νερο , σημαινει οτι θελει να ειναι νηφαλια να σε δουλεψει. Παιχτηκαν δυο χοροι των 10 ευρω , με γλωσοφιλα και show απο αυτη στα ορθια ( χορευει καταπληκτικα ) Η συνεχεια στο παταρι για τα περεταιρω χωρις μπριζολα. Τιμες δε βαζω, γιατι εγω τα παιδια εκει τα ξερω χρονια , εχω ακουμπησει καλα λεφτα , οποτε εχω σπεσιαλ αντιμετωπιση
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
7.172
Πόντοι:
1.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 BisexualWannabe, ThE, maradona7 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού