Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 181 10
Στριπτιτζάδικα 314060
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
5.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στο κατάστημα μετά από καιρό, προσδοκώντας να δω παλιές γνώριμες!
Η μπαργούμαν, μια ελληνίδα νεαρή με γυαλάκια, όμορφη κ έξυπνη…απούσα! Προς μεγάλη μου έκπληξη, αντικαταστάτρια της μια ακόμα πιο όμορφη ελληνίδα, πιο νεαρή, πιο ψηλή (τσολιάς πραγματικός), πολύ γλυκειά κ εξυπηρετική! Και οι δυο νησιώτισσες, και για τις 2 απορούσα τι δουλειά έχουν εκεί μέσα!!!
Στο μαγαζί, η μια παλιά γνώριμη ήταν στις επάλξεις, μου αρέσει πολύ σαν γυναίκα και ήπια 2-3 ποτά μαζί της! Η Κάτια είναι υπερόπλο αλλά αν πατήσεις την μπανανόφλουδα, είναι για να χαλάσεις πολλά λεφτά! Κουμπαράς κανονικός …αλλά ευτυχώς τα παθήματα μου έγιναν μαθήματα και μπορώ (όταν θέλω) να προστατευτώ!
Κορίτσια πολλά, για όλα τα γούστα, μια όμως μου έκανε εντύπωση! Όσο μιλούσα με την 2μετρη μουνάρα, το μάτι μου έπεσε σε μια μιλφαρα που καθόταν απέναντι κ δεν είχε πολύ δουλειά!
Ήπια τις μπίρες μου (σπάνια πίνω ποτό σε αυτά τα μαγαζιά) και αποχώρησα…ομολογώ καυλωμενος απ’την παλιά μου «αγάπη»!

Την επόμενη μέρα επισκέπτομαι ξανά το μαγαζί και αυτή τη φορά, εξαιτίας κ της απουσίας της Κάτιας, μου δωθηκε η ευκαιρία να πιω με την μιλφαρα που λεγαμε (Αντελίνα; Αντζελινα;;; Δεν θυμάμαι). Τι καυλα γυναίκα ρε παιδιά; 35+…με κορμί γυμναστηρίου, βυζι φτιαχτό μεγάλο, ντύσιμο κ συμπεριφορά ντίβας, αρπαχτικό μεγάλο ομως…βέβαια η δουλειά της είναι να βγάλει λεφτά από τα ποτά κ τους χορούς…στο λέει κ ξεκάθαρα, δεν είναι ύπουλη… αλλά μεγάλος κουμπαράς να έχεις να ρίχνεις! Ήπια τα ποτά μας, πήρα κ πριβέ χορό…έριξα λίγα στον κουμπαρά και αποχώρησα!

Και λιγα λόγια για το μαγαζί:
- κορίτσια πολλά, για όλα τα γούστα, έχει σίγουρα τις ωραιότερες από όλα τα άλλα (τα έχω γυρίσει όλα αλλά δεν εχω χρόνο να γράψω για όλα κριτικές), έχει κ πολλές μέτριες + & - αλλά έτσι είναι αυτά! Δεν μπορεί να έχει 50 μουναρες!!
- το μαγαζί σαν χώρος είναι οκ, μουσική μέτρια, ήχος χάλια!
- ποτά δεν ξέρω, έπινα corona και τα δυο βραδια
- προσωπικό εξαιρετικό (τα ειπαμε) και στο μπαρ και μέσα!
- είσοδος 10€ με ποτό, πραγματικά δεν με νοιάζει…ουτως ή άλλως θα τα δώσω μέσα!

Αυτά τα ολίγα…
Καπέλο

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 07, 2023
james034
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
9.550
Πόντοι:
7.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 delipas, Moku, Elganador και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαρτίου, 2023
Έγραψα και κάτι σαν υστερόγραφο αλλά δεν δημοσιεύτηκε! Το επισυνάπτω εδώ…

Στο Κίνκυ…είδα λάιβ την Κρίστυ (που είναι μουνάρα, πως να το κάνουμε;!) να γαμιέται κανονικά με έναν…αντικειμενικά ωραίο τύπο! Φαντάζομαι ότι οι γυναίκες θα καύλωναν με την πάρτη του!

Στο Αλκατράζ είδα μια κοπέλα πολύ κάτω του μετρίου, να συνουσιάζεται με ένα τύπο…μέτριο (γυμνασμένος μεν αλλά κοντός και εμφανισιακά πολύ μέτριος), ο οποίος χρησιμοποιούσε στραπ-ον για να την γαμήσει και στο οποίο να βάζουν κ προφυλακτικό!!!

Τι να πω;! Ευλόγησον
Δικό σας… Ναι! Χαχαχα!
review reaction 4 review reaction 1 STAVROS6969, Bartender 74
13 Μαρτίου, 2023
Τυπε εχεις να κάνεις κάποιον χαρακτηρισμό για τον εαυτό σου μετά τις 2 επισκέψεις σου??
review reaction 3 maryland2004
13 Μαρτίου, 2023
@kostakis
Επειδή ξέρω που το πας, αλλά θέλω να σε ακούσω να το λες, για να σου απαντήσω όπως σου πρέπει... Ματάκι
Πες αυτό που νιώθεις και μετά θα σου πω αυτό που θα νιώσω εγώ! Χαμόγελο με γλώσσα
Χαχαχα!
14 Μαρτίου, 2023
Τυπε δεν θέλω να σε χαρακτηρίσω εγώ, πες αυτό που νιώθεις εσύ αν θέλεις βέβαια.
14 Μαρτίου, 2023
Ασε μας ρε Κωστάκη, που μας το παίζεις κριτής των πάντων, νταβατζής της τσέπης μας και «θαλαμοφύλακας» του πορτοφολιού μας…που έχεις το θράσος να ερθεις να μου την πεις για το πως χαλάω τα λεφτά μου, να με χαρακτηρίσεις #not (γιατί ξέρεις ότι κάνεις μαλακία) και ζητάς από εμένα να αυτοχαρακτηριστώ…?!

Γνωριζόμαστε και από χθες ρε Κωστάκη; Πήγαινε πουλά τους εξυπνακισμούς σου αλλού μεγάλε… σε αγοράζω κ σε πουλάω 1.000 φορές !

Και σταματάω εδώ γιατί κάτι τέτοιους μάγκες του πληκτρολογίου…σας σιχάθηκα!
Ότι κι αν γράψεις, δεν ανοίγω διάλογο με άτομα σαν εσένα! Κάποιους σας ενοχλεί η ενημέρωση, και αντί να εκτιμήσετε ότι έκατσα κ έγραψα 2 κουβέντες, ήρθες να μου πουλήσεις εξυπνάδες; Ουστ!!
15 Μαρτίου, 2023
Τυπε βλέπω τσαντιστηκες απλά με μια ερώτηση που σου έκανα. Οπότε όλοι κατάλαβαν ποιος έκανε την μαλακι@ στην περίπτωση σου. Πολύ καλά κάνεις και δεν ανοίγεις διάλογο μαζί μου, έχεις πάρει το μάθημα σου από άλλους εδώ μέσα.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6