Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 23 10
Στριπτιτζάδικα 56794
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
5.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
3.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
3.0
Χώρος
 
1.0
Μουσική
 
4.0
Ποιότητα ποτών
 
1.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Κατέβηκα με δύο έμπειρους μύστες με διάθεση να δοκιμάσουμε καινούρια μαγαζιά. Κάνοντας μια βόλτα στο ψιλοάδειο Γκάζι αποφασίσαμε να μπούμε στο Toys.
Eίσοδος με 10 ευρώ, ένα ποτό και ένα χορό, που είναι μια πολύ τίμια προσφορά. Μπαίνουμε μέσα και σα χώρος είναι ίσως ο χειρότερος που έχω βρεθεί. Στενός με λίγα στρυμωγμένα τραπέζια με τους ελάχιστους πελάτες χωμένους δίπλα-δίπλα, η πίστα πάρα πολύ μικρή και οι καναπέδες που γίνονταν οι χοροί στο βάθος φόρα-παρτίδα. Ούτε ένα παραβάν για την αίσθηση ιδιωτικότητας. Οι φιλοι μου πήραν βότκα πορτοκάλι και δεν ήταν καν πορτοκαλί, δεν εχω ιδεα τι ήπιαν, εγώ χαλαρά με μπυρίτσα.
Χοροί στην υποτυπώδη πίστα μια στο τόσο οπότε βαρεθήκαμε για σχεδόν όλες ήταν πιασμένες. Καθώς περνούσε η ώρα όμως άρχισαν σιγά σιγά να μας έρχονται. Δεν είχε πολλές αλλά είχε κάποιες πολύ καλές και κάποιες πολύ κακές. Κάτι όπλα με σιλικονάτα βυζιά, δίμετρες μελαχρινές αλλα είχε και κάποιες αρκετά παχουλές για ειδικά γούστα.
Προσωπικά μου έκανε στενό μαρκάρισμα μια Ελληνίδα, πολύ γαμεύσιμο μουνάκι, με κάποια σκόρπια τατού και απολυτα φυσικό σώμα. Ξεκινήσε πολύ επιθετικά λέγοντας μου πάμε να πιεις τα ζουμιά μου (!) οπότε είπα να δοκιμάσω. Εδώ ξεκινάνε όμως τα περίεργα. Πηγα να της δώσω τη καρτούλα που είχα πληρώσει στην είσοδο και μου λέει εγώ δεν κάνω τον απλό χορό. Κανω 10 απλό και 50 στο πριβέ είπε. Της είπα όχι αλλα συνέχισε το στενό μαρκάρισμα όποτε πέρναγε απο το τραπέζι μας. Επειδή δεν έρχοταν κάποια άλλη ενδιαφέρουσα παρουσία και αφού μου "πούλησε" ότι ειναι τρομερή και κάνει παπάδες, ενέδωσα. Στο χορό όμως μη αυτο, μη το άλλο, όχι δυνατά, να μου πιάνει τα χέρια και να τα βγάζει από όπου τα έβαζα. Και το χειρότερο μου πήρε και το 10ρικο κα τη καρτουλα που πλήρωσα στην είσοδο. Δεν άκουσα το ένστικτο μου και την πάτησα σα πρωτάρης. Έφυγα σχεδόν αμέσως εκνευρισμένος από την όλη εμπειρία και χρειαζόμουν να ρεφάρω μετά απο τέτοια φόλα

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 24, 2023
Vuzolagnos9
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.819
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Quarantaris, STAVROS6969, Blastbeat208 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Φεβρουαρίου, 2023
Καλησπερα.. Εσυ τι περιμενες με την καρτα... Και με δεκα ευρω.. Ας εδινες ομως 50 Ευρω θα σε αφηνε να πιασεις κατι...
review reaction 1 omgmitzidis2
27 Φεβρουαρίου, 2023
πωπω τυπε εσυ την πατησες ασχημα , σου εφαγε την καρτα εισοδου και 10ρικο?μιλαμε για ζημια ,οχι αστεια!!!Money Mouth
review reaction 3 BUT-TMAN, Beast of Burden, Peter Pan(2) και 4 άλλα μέλη
28 Φεβρουαρίου, 2023
Τύπε δεν είναι το δεκαρικο το θέμα αλλά η συμπεριφορά.
01 Μαρτίου, 2023
Φίλε μου θυμάσαι το όνομα της μήπως;
02 Μαρτίου, 2023
Δυστυχως δεν συγκρατω σχεδόν ποτέ ονόματα
22 Σεπτεμβρίου, 2023
καλυτερα να τα έτρωγες σουβλάκια στην καντιναΝτροπήMoney Mouth
M
mits1977
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6