Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 84 10
Στριπτιτζάδικα 173244
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Παραμονή καθαρά Δευτέρας επειδή είμαι φιλάνθρωπος, είπα να ασχοληθώ και με τα κορίτσια του στριπ μιας και η τελευταία μου φορά σε τέτοιον χώρο ήταν πριν από 10 έτη περίπου... 1 πριβε πήρα με την Μιρελα αλλά έκανε για δέκα... το κορίτσι είναι πολύ όμορφο στα μάτια μου, δεν είναι μικρή, 32 ειπε, Ρουμάνα (η αδυναμία μου)... μικρό βυζακι, σωματακι τούμπανο, κωλαράκι υπερτουμπανο... μακριά μαλλια κοτσιδάκια τύπου ραστα , κοτσος πιασμενος ψηλά...είναι καυλα, θέλω να την φάω ολόκληρη... χορός πέρα από ικανοποιητικός, φουλ καυλωτικη γκόμενα, θα επιδιώξω και άλλες συναντήσεις με σκοπό να το φάω κανονικά... ελπίζω να μην φάω τα μούτρα μου (και τα λεφτά μου) γιατι μου βγάζει τρέλα γούστα... γενικότερα το μαγαζι έχει αρκετά ωραία κορίτσια, κάποιες δεν είναι του γούστου μου... π.χ. Άννα, ξανθιά μπαμπατσικη που δεν με φτιάχνουν τέτοιου τύπου γκόμενές... Θυμάμαι την Στέλλα, ψηλό ξανθό μουνι, μιλφακι μου κάνει αν και λόγω της φύσης της δουλειάς σπάνε εύκολα αυτές και αγριεύει το πρόσωπο τους αλλά νομίζω είναι όντως μιλφ... ψηλή με κωλαρα, η αδυναμία φίλου μου...
Αλισα ή Αλινα, αυτή που πηδιεται με τον γκομενο της στην πίστα... Εβελινα Κιβου, ίσως να την έπαιρνα να δω τι ρόλο βαράει στο πριβε... έκαναν και ένα σόου αυτή με άλλες 2 που γαμουσαν τα μουνακια τους με δονητές.. και μετά πήγαν στα τραπέζια και καλά μας έπαιρναν πιπα, έγλειφαν τους δονητές τους... η Άννα που προανεφερα, ανέβασε έναν τύπο από μια παρέα στην πίστα και την γαμουσε με τον δονητή... ο παππούς που κάνει τις εκφωνήσεις όλα τα λεφτα, πολύ γέλιο... του φωνάζε μην χυσεις μεγάλε και τέτοια... σουρεαλ αλλά άμα είσαι με παρέα λιώνεις στο γέλιο.. ήταν και μια άλλη που μου άρεσε, δεν ήταν ομορφη, ήταν εκφυλο... ψηλουλα με γαματο κωλο.. ενδεχομένως και αυτή Ρουμάνα , το πρόσωπο της αυτό μου έδειχνε αλλά σκαλωσα με Μιρελα και δεν έκανα απόπειρα.... πήραμε ένα μπουκάλι Johny 80€, ήταν κομπλέ, δεν μας πειραξε καθόλου.. χορος απλός 5 €, prive απλό 40€ 10 λεπτά, prive special 80€ ... μια που πήρε ο φίλος, δεν θυμάμαι όνομα, καλο ήταν παντως... είπε στον φίλο στο 80αρι του βαράει μαλακια... την Μιρελα δεν την ρώτησα, είχα ήδη χαλάσει 180€ και δεν ήθελα να ξεφυγω... τώρα που το σκέφτομαι, η Αννουλα θέλει 150ευρω , η Μαρία επίσης... γιατι να δώσεις 80 για να στον παίξουν? Δεν ξέρω αλλά είναι άλλη φάση το στριπτίζ... ποικιλία κοριτσιών... δεν ξέρω... εννοείται θα ξαναπάω, στόχος έχει μπει και δεν είναι άλλος από το να φάω το Μιρελακι! Θα διαβάσω και ολες τις κριτικές του μαγαζιού να δω μήπως έχει φάει κάνεις από Μιρελα και βλέπουμε... Overall, η εμπειρία ήταν καλή... μουσική κομπλε για τα γούστα μου, χώρος καλός ειδικά αν κάτσεις στους καναπέδες τους κυριλέ... το Prive ίσως να ήταν λίγο μεγαλύτερο γιατι εκεί που πήγαμε είχε 2 αντικρυστα καναπεδάκια μικρά σε απόσταση 2μιση μέτρα περίπου που αν έχει και άλλον τυπο ξενερωνεις από την μία, από την άλλη βλέπεις και δεύτερο μουνακι... Μάγκες να έχουμε καυλες και λεφτά να περνάμε καλά!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 26, 2023
nothorny
Μέγας
Εγγραφή:
23 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
10.969
Πόντοι:
4.554
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 geny24, company of heroes tho, Elganador και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού