Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 84 10
Στριπτιτζάδικα 173223
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
5.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά την....φάπα που έφαγα στις Μούσσες λοιπόν....επόμενη στάση γκόλντεν στην αγαπημένη(για τους περιστεριώτες) πλατεία μπουρναζίου, όπου γινόταν ψιλοχαμούλης αλλά ωραιά ατμοσφαιρα όπως δηλ και τις υπόλοιπες φορές που έχω πάει.....οκ ο χώρος μυρίζει τσιγαρίλα άφθονη....τα ρούχα σου μυρίζουν τσιγάρο μέχρι την δευτέρα παρουσία, τα τραπέζια και οι καναπέδες είναι έτοιμοι να ξερχαβαλωθούν αλλά.....υπάρχουν κάποιες γυναίκες που σε κάνουν όλα τα παραπάνω να τα θεωρήσεις πταίσματα....οι γυναίκες λοιπόν κάνουν την διαφορά....και ναί! υπάρχουν αρκετά τρίμπαζα και αρκετές ανθυπομέτριες....υπάρχουν όμως και κάτι κομμάτια.....με αρχηγό των.....κομματιών την αντζελίνα που....λές βάλτε μου και μπουρί της σόμπας να καπνίσω...αρκεί να την....απαυτώσω(συγγώμη για τις αισχρολογίες μου αλλά ΑΥΤΟΣ ΕΙΜΑΙ). Έλα όμως που δεν απαυτώνεται η συγκεκριμένη και απλά στον χτυπάει φρέντο καπουτσίνο με εξτρά γάλα εβαπορέ.....χαλάλι της όμως.....πέραν όμως της Αντζελίνας , υπάρχουν μερικές ακόμη πολύ καυλιάρες γυναίκες....όπως η αρχοντική μιλφάρα λίζα από τις παλιές μουσσες , η μιρέλλα η ρουμούνα της καρδιάς πολλών αντρών του καταγωγίου τούτου και όχι μόνο....2-3 ρουμούνες ακόμη και κανα δυο ουκρανές συν την εβελινάρα βέβαια και ενός αλόγου κούρσας από την Κούβα? από τον Άγιο Δομινικο? από την κολομβία??? από το χωριό του RUUD GULLIT? ποσώς μας ενδιαφέρει....ΠΑΛΟΜΑ νομίζω την λένε...μιλάμε για άλογο κουρσας χωρίς χαλινάρια....με ύψος....με χάρη.....και όλο το μαγαζί την παίζει στην τουαλέτα για πάρτη της(και στο σπίτι του ο καθένας προφανώς). Το περίεργο είναι ότι δεν την είδα να πριβεδιάζεται...παρα μόνο μια φορά αν ενθυμούμαι καλά...επίσης μακριά από μια ουγγαρέζα ξανθιά μίλφ...θα σας τα ζαλίσει λιγάκι....το ωραίο είναι ότι ο απλός έχει μόνο 5 ευρώ και το ακριβό πριβέ 80.....υπάρχει και το μικρό των 40 όπου μπορούν να γίνουν λίγα πράγματα ή και τίποτα.....

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 24, 2023
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
7.373
Πόντοι:
4.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, Κούλης Χρυσός, maradona7 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Φεβρουαρίου, 2023
Η εβελιναρα γαμιετε άραγε?
B
Boss93
review reaction 1 GrStallion
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1