Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 160 10
Στριπτιτζάδικα 239493
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοριτσιών
 
5.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
4.0
Χώρος
 
5.0
Μουσική
 
5.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Όλα μέτρια και ιδιαίτερο άγχος στις κοπέλες από την πρώτη στιγμή που θα σε πλησιάσουν να κεράσεις ποτό και να κάνετε πριβέ χορό. Εγώ καθόλου ενδιαφέρον για ανούσιο κους-κους οπότε δοκίμασα "απλούς" χορούς κόστος €10 έκαστος σε ένα διάδρομο με καναπέδες που ήταν τίγκα στα αντίστοιχα ματσαρίσματα ή τρίο. Δεν μ' ενόχλησε αυτό ο καθένας κοίταζε τη δουλεία του αν και μπορεί κατά λάθος να πιάσεις κάνα διπλανό κωλομέρι. Οι περισσότερες κοπέλες μέτριες. Δοκίμασα κι "ενισχυμένο" χορό €20 στον ίδιο χώρο, τα ίδια με λίγο περισσότερο χρόνο. Το πενηντάρικο στο πριβέ με μια Μολδαβή Αλίνα με φυσικό πλούσιο στήθος το έκλαψα, πολύ διεκπεραιωτική καλύτερα να τα έτρωγα σε χορούς. Για σεξ στα €250 δεν το συζητάμε καν αν κι ένα κοντό μελαχρινό καυλοράπανο - δε ρώτησα όνομα - μ' έβαλε σε σκέψεις που μου τον χούφτωνε δυνατά στο χορό. Μ' αυτή έκανα μερικούς χορούς αλλά και στην περίπτωσή της μου προκάλεσε εκνευρισμό η επιμονή να σκάσεις το διακοσοπενηντάρι όταν είδε ότι με καύλωσε πολύ. Χαβαλές έγινε με το livesex γιατί το ζευγάρι σε κάποια φάση κατέβηκε από τη σκηνή και φασονόταν στα τραπέζια δίπλα στους θαμώνες, εκεί ρίξαμε γέλιο.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 06, 2023
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
369
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 piko, paparoupas, Bartender 74 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2023
Καλησπερα.. Τα εχουμε πει... Στα μαγαζια αυτα παμε να περασουμε καλα...Να παρουμε λιγο ματι... Να δουμε κανενα ωραιο σοου... Αντε να χουφτωσουμε καμια κοπελα... Δεν γινεται να μαμησεις... Θελει πολυ χρημα και δεν αξιζει..
review reaction 1 Bartender 74, srek7
07 Ιανουαρίου, 2023
Καλά, εσύ δηλαδή τι περίμενες να συναντήσεις;
07 Ιανουαρίου, 2023
Αλινα μολδαβη, ΜΟΥΝΑΡΑ, ΒΥΖΑΡΕΣ, χειροτερο πριβε ΕΒΕΡ
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3