Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 72 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
5.0
Ποιότητα ποτών
 
3.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αφιξη στο μαγαζί στις 05.45. Πήγαμε ετοιμασμένοι για το χειρότερο, μετά απο το Ρασπούτιν όπου έχω γράψει σχετικά, και όταν μπήκαμε στο μαγαζί ήταν η διαφορά του με το προηγούμενο η ημέρα με την νύκτα. Το μαγαζί ήταν γεματο αλλά τυχεροί μόλις πήγαμε άδειασε ένα τραπέζι. Πολλές γυναίκες και το 90% όμορφες (δεν ξέρω αν τις έβλεπα πανέμορφες μετά απο τα μπάζα που είδα στο Ρασπούτιν) και πολλές πιτσιρίκες.Άνετες όταν κάθονταν μαζί σου και πολύ ευγενικές όταν τους έλεγες ότι δεν θα τις κεράσεις ποτό και δεν θέλεις χορό.Τελικά δοκίμασα τρεις διαφορετικές για πριβέ χορό ο οποίος ήταν αρκετά καλός. Εντύπωση μου έκανε μια κοπέλα με το όνομα Εύα, αν και δεν μου αρέσουν οι μεγάλες, ήταν η πρώτη που ήρθε όταν μπήκα και παρόλο που την απέρριψα μου ξαναήρθε πρίν φύγω και μου έκανε παράπονα γιατί έπαιρνα τις άλλες για χορό και όχι αυτή και πάλι ευγενικότατη και πρόσχαρη και δεν με άφηνε να φύγω πριν της υποσχεθώ ότι θα ξαναπάω. Τα ποτά σκέτο οινόπνευμα και ο εξαερισμός χάλια. Σίγουρα θα ξαναπάω την επόμενη εβδομάδα και ελπίζω να περάσω το ίδιο καλά.
Μέλος
Εγγραφή:
8 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
21
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού