Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 57 10
Στριπτιτζάδικα 137069
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
5.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
5.0
Μουσική
 
5.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επίσκεψη Παρασκευή βράδυ με ψιλόβροχο κατά τις μιάμισι.πληρωσαμε στην είσοδο δέκα ευρώ είσοδο μαζί με ποτό.ποτα καθαρά σε γενικές γραμμές και οκ.λιγοστος κόσμος στο μαγαζί και αρκετές κοπέλες οι περισσότερες από Ουκρανία και καινούργιες.συνενοηση με κάποιες από αυτές στα αγγλικά και κάποιες με σπαστά ελληνικά.χοροι στη πίστα μικρής διάρκειας και βαριεστημενοι χωρίς το απαιτούμενο πάθος από τα κορίτσια.οι χοροί είχαν μεγάλη απόσταση χρονικά μεταξύ τους στη πίστα.οι κοπέλες έρχονται στο τραπέζι σου για γνωριμία και ζητάνε χορό η ποτάκι δεν αράζουν με ένα κινιτο όπως έχω ακούσει ότι κάνουν σε άλλα μαγαζιά.καποιες δεν είναι εμφανίσιμες είναι η αλήθεια με λίγα παραπάνω κιλά και σίγουρα ποιο καλά θα ήταν να δούλευαν σε κάνα κολομπαρο παρά σε στριπ.ξεχωρισα τη Λίζα από Ρωσία όπου τη πήρα για απλό χορό μαζί με ένα φίλο μου.εντυπωσιακη ψιλή ξανθιά με κωλαρα απαλό δέρμα και υπέροχο στήθος.χουφτωματα γλειψιματα στον απλό χορό και λίγο δαχτυλακι στο ντιβάνι της.για κάτι παραπάνω δε ρώτησα γιατί δεν ενδιαφερόμουνα αλλά είμαι σίγουρος ότι θα είναι καλή και στο πριβέ.συνοψιζοντας το μαγαζί νομίζω αποτελεί μια μέτρια επιλογή άμα είσαι στη περιοχή αξίζει να πας αλλά είναι ποιο κάτω επίπεδο από τα ανάλογα στη Συγγρού πχ καλά να περνάτε.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 14, 2022
panagos7
Πορνοστάρ
Εγγραφή:
5 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
7.645
Πόντοι:
8.816
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, amjik, Elganador και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Οκτωβρίου, 2022
Η Λίζα ήταν παλιά golden?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1