Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 21 10
Στριπτιτζάδικα 57822
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παραμονή εθνικής επετείου είπα να κάνω την βόλτα μου από το String πριν κοιμηθώ. Στο μαγαζί έχω παει αρκετές φορές αλλά σχεδόν καθόλου μετά τον covid. Χαλαρά τα πράγματα λίγος κόσμος και κοπέλες λόγω ημέρας. Αφού κάθισα στο τραπέζι πρώτη ήρθε η Αλίσια μελαχροινό ψηλό άλογο από Ρουμανία, πήγαμε για χορό καλά τον έκανε. Μετά ήρθε η Έλενα άλογο και αυτή από Ρωσσία, πήγαμε για χορό είχε τα κέφια της αλλά δεν αφήνει να πιάσεις τις τουρμπάτες(σιλοκονάτες) βυζάρες. Αμέσως μετά έσκασε μια μεγάλη παρέα πιτσιρίκια αγόρια κορίτσια. Γαμηθήκανε να βγάζουνε με το κινητό σέλφι. Ξαναήρθε η Ελενα να πάμε για χορ΄΄ο δεν είπα όχι. Πως να πεις οχι σε τέτοιο κορμί. Ξανά δυνατός ο χορός μόνο που παρατήρησα ότι κάποια από τα πιτσιρίκια πέρνανε μάτι. Αφού τελειώσαμε όλη η παρέα τους πήρε για χορό την Έλενα. Τα ξεπάτωσε τα πιτσιρίκια κανονικά η δασκάλα. Μετά πήρα για χορό την Κατερίνα ελληνίδα πιτσιρίκα μελαχροινή με ωραίο σώμα και μια βυζαρού που δεν μου είπε το όνομα της. Για τελείωμα ένας ακόμα χορός με την Αλίσια(κωλάρα) ξενέρωσε όμως που δεν την πήρα prive. Ίσως την επόμενη φορά.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 24, 2022
cervantes
Ανώτατος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
4.072
Πόντοι:
14.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Golemis, james034, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού