Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 51 10
Στριπτιτζάδικα 100830
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ας γράψω μια κριτικουλα για την συνάντηση των μικροτσουτσουνων παππουληδων εις το Caissa για να μείνει κάπου γιατί στο νήμα τα σχόλια μας χάνονται στο βαθος των χιλιάδων σελίδων που κατόρθωσαν να γραψουν ο πορνοθετης μας blizardeye και όλα τα φιλαράκια του/μας ΚαπέλοΚαπέλο

Μετά από συνάντηση 6 παππουληδων και την κατανάλωση ενός βαρελιού μπύρας (το μισό το ήπιε ο Spipis Προσκύνημα ) έριξα την ιδέα να πάμε σε ένα στριπ κλαμπ Καφές

Τα 3 παππουδια έπρεπε να γυρίσουν στο σπίτι νωρις και τα αλλά 2 ήταν πρόθυμα να παίξουν μπαλιτσα και σε έτερο γήπεδο εκτός της μπυραρίας!

Να σημειώσω ότι υπήρχε και guest star στην παρέα που ηρθε απευθείας στο Caissa!
Ο ένας και πολύ γνωστός Καρελακος Πλατύ χαμόγελο

Υπήρξε ένα μικρό προβληματάκι στην μετάβαση από την μπυραρία στο κλαμπ όμως το διθέσιο σαραβαλάκι του Constantinou μας βόλεψε!
Στην αρχή βέβαια ο πορνό-Ντίνος είχε κάποιες αντιρρήσεις διότι μόλις είχε αλλάξει καθίσματα όμως σιγά μην πληρώναμε ταξί Χαχαχα!
Το πορτοφολακι ήταν ήδη μισοάδειο Ναι!

Δίπλωσα τα πόδια σαν πουτανα… μπήκε και ο ζωγραφος με τα πίνελα του και αγκαλίτσα τα καταφέραμε.
Ντινο την άλλη φορά να μην μας πας από τον ίδιο δρόμο γιατί είχε πολλες λακκούβες και το χειρόφρενο γαργαλουσε το κωλοτρυπιδακι μου Γερο-μύστης

Αφιξη στο μαγαζί και αμέσως ο παρκαδόρος αρχισε τους αλαλαγμούς Γιούπιιι!
- Τι έγινε ρε ζωγραφε;
- Ο Κωνσταντίνος ρε έχει χτίσει το μισό μαγαζί!
- Α γιαυτο χοροπηδάει ο μεσιε Καφές

Τσιμπάει το σαραβαλάκι ο μεσιε Πατροκλος και το μοστραρει πρώτη μούρη δίπλα στην είσοδο του μαγαζιού Ναι!

Αναμονή ολίγων λεπτών και να’σου ο Καρελακος με το τρακτέρ Προσκύνημα

Γυρνάω και βλέπω τα μουτρα του πορτιέρη… από μέσα του πίστευε ότι πλάκωσαν γερά πορτοφόλια και θα λολάθουν μέσα τα κορίτσια!! Χαχαχα!

Έλα όμως που λογάριαζε χωρίς τον ξενοδόχο Χαχαχα!

Είσοδος των παππουληδων και αρχίζουν οι συστάσεις…
Από δω ο 25ποντος…Καπέλο από δω ο ζωγραφος… Καπέλο και από δω ο Καρέλιας ο καπνοβιομηχανος Καπέλο

Μόνο στις καθαρίστριες του μαγαζιού δεν μας σύστησε ο αθεόφοβος Προσκύνημα

Ααα όλα και όλα το παιδί είναι τζέντλεμαν Καφές

Μας πλησιάζει μια Ρωσιδουλα περπατημενη…
Ποσο περπατημενη;;; Το Μόσχα - Αθήνα - Μόσχα το έχει κάνει πιο πολλες φορές και από τα τρένα της γραμμής Money Mouth
Την έκοψα για μεγάλη ρουφήχτρα και λακησα… Χαμόγελο

Παρακολουθώ τα υπόλοιπα πελατακια του μαγαζιού και τα κοριτσα ΕμμμμΕμμμμ

Ωραίο μαγαζάκι… μικρό για να ελέγχεις τα παντα με μια μάτια… και ένα μπαρ όπου μια Βόρειο Ηπειρωτισσα βάζει τα «νερακια» και τα ποτάκια μας.
Καθαρά ποτά Καπέλο

Κάποια στιγμή ενώ μιλούσα με τον Καρελακο και είχα γυρίσει πλατη στο μπαρ γυρνάω και βλέπω μια κωλαρα να έχει στριμώξει τον ζωγράφο και να τον παίζει επιθετικό παιχνίδι Έρχεται ροπαλιά
Αυτός καθισμένος στο σκαμπό δεν είχε δυνατότητες διαφυγής Money Mouth

- Ποια είσαι εσυ κούκλα μου και γιατί στρίμωξες τον αμόλυντο και καλοκάγαθο ζωγράφο μας;;!!
- Είμαι η Αφροδίτη Ουάου καρδιές!

Απευθείας πιάνω κωλο Ναι!
- Χάρηκα πολύ Αφροδίτη… είμαι ο Jim Καπέλο
Η Αφροδίτη χάρηκε επίσης και με πιάνει αγκαλίτσα ΈρωταςΈρωτας
Ααα εδώ έχουμε θέμα λέω… το κορίτσι είναι διαχυτικό… απλό… ντομπρο… μιλάει τη γλώσσα μας… και έχει πολύ πλάκα…

Και εμείς είχαμε πάει για να κάνουμε πλακιτσα!
Δεν πήγαμε να κλάψουμε την μοίρα μας γιατί παντρευτήκαμε… γιατί είμαστε εργένηδες… η γιατί βαριόμασταν να κάτσουμε σπίτι μας και να τον παίξουμε!

Κάναμε τρομερό χαβαλέ με το κορίτσι με πολύ γέλιο και πολύ μα πολύ χούφτωμα Ναι!Ναι!

Από την μια να τρίβεται στο ζωγράφο και από την άλλη να χουφτώνω την κωλαρα της Προσκύνημα

Όταν δε τούρλωνε και έτριβε
τον κωλο της στο 8ποντο μου να χωνω από μπροστά το χέρι μου και να χουφτώνω το αιδοιο της Γιούπιιι!Ναι!

Με αυτά και με αυτά τα μαρουλακια μου έκαναν φτερά από το πορτοφολακι μου στο ταμείο του μαγαζιού Ευλόγησον

Κουβαλούσα μαζί μου το αστρονομικό ποσο των 45€ Καπέλο
Ένα εικοσάρικο… κλαψ κλαψ
Δυο δεκάρικα… κλαψ κλαψ
και ένα τάληρο… κλαμ

Μια Ελληνίδα μας έφτιαξε την βραδιά και μας έκανε να γελάσουμε με την ψυχή μας ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Small moments:
1) - έδωσα ένα δεκάρικο σε μια ωραία μελαχρινή Ρωσίδα μουνιτσα και πήγε στον κουβα…με κοιτούσε σαν όρθιο βόδι Μαλακία
παίξε λίγο βρε ζαβούλι με τον πελατη της λέω… πιαστον αγκαλίτσα.. ακούμπησε τον λίγο στα αρχιδακια… γλύκανε τον βρε…
Πάμε για πριβέ μου απαντάει
Αν δεν με φτιάξεις λίγο τι να παω να κάνω στο πριβέ μωρε… Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

2) μια άλλη γυρνούσε σαν την άδικη κατάρα και η μύτη της έξυνε το ταβάνι του μαγαζιού… να σε παρω κοντά μου να σε κάνω τι;;; Να ξινίσουμε παρέα;;;

3) το ταληράκι το έχωσα ανάμεσα στα βυζια μιας μεγαλούτσικης κυρίας να φύγει γιατί χαλούσε την ωραία ατμόσφαιρα που είχαμε φτιάξει με το Αφροδιτακι Έρωτας

Δεν ξέρω πως «τρέχουν» αυτά τα μαγαζα πάντως αν δεν υπήρχε η Αφροδίτη να μας πλησιάσει όμορφα… να μας αφήσει να την χουφτώσουμε (πριν της πάρουμε ποτό!!!) ΠΩΣ ΘΑ ΓΛΥΚΑΙΝΑΜΕ και θα καθόμασταν 2 ώρες δίνοντας της στην πορεία ο καθένας μας δεκαρικακι για να μείνει στην παρέα μας;!!

Οι όμορφες ΠΑΓΟΚΟΛΩΝΕΣ από την Ρωσία δεν αρκούν για να μας κρατήσουν εκεί. Πρέπει να μας πλησιάσουν… να μας αφήσουν να πιάσουμε κάτι τις… να απλώσουν τα χεράκια τους και να πιάσουν και αυτές κάτι τις… πρέπει να προσπαθήσουν να μας ΚΑΥΛΩΣΟΥΝ…!!!

Ειμεθα παππουληδες πλέον και δεν καυλωνουμε με τα μάτια… θελουμε «αθώα» χαδακια… θελουμε να κουνάτε το κορμί σας και να τρίβεστε άθελα σας πάνω μας…

Δεν θελουμε ταμειακές μηχανές δίπλα μας!!! Θελουμε ΑΠΛΑ γυναίκες να μας ΚΑΥΛΩΣΟΥΝ και τότε ανοίγουν μόνα τους τα πορτοφολακια!!!!!!!!!!!!

Ασχέτως αν είχα πάνω μου μόνο 45€… είμαι ένας «πελάτης» που σε 7 μέρες βόλτας θα μου φύγει ένα χιλιάρικο σε κωλγκερλια και σε ένα τέτοιο μαγαζί μόνο η Αφροδίτη μπορούσε και άξιζε να μου «παρει» λεφτά!

Οι άλλες κοπέλες υπήρχαν απλά για να υπάρχουν…
Όπως τα λιοντάρια στο ζωολογικό κήπο που είναι κλεισμένα στα κλουβιά τους και πληρώνουμε ένα εισιτήριο για να τα χαζεψουμε Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

ΟΜΩΣ ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΑ ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ ΝΑ ΤΡΙΓΥΡΝΟΥΝ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΙΒΟΥΝ ΤΙΣ ΟΥΡΕΣ ΤΟΥΣ ΕΠΑΝΩ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΑΓΓΙΞΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ… ΠΡΙΝ μας πουν «you take me a drink”

Φτιάξε με και να δεις πως θα ερθονται τα drinks ξινό μου Ρωσιδακι Καφές

Αφροδίτη ετοιμάσου… τα μικροτσουτσουνα παππουδια θα επιστρέψουν για πάρτη σου Ναι!Ναι!Ναι!
E4414641-1D65-4017-A2C7-061F32046F76
Jim25jim
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
22.127
Πόντοι:
26.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, daddycool, NICK TRIVE και 37 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Νοεμβρίου, 2021
καθε φορα με την Αφροδιτη συστηνομασταν
καθε φορα το ιδιο
εχεις ξαναρθει;
Αφροδιτη εχω παρει στο πριβε
οσο μιλαει κατω, το διπλασιο μιλαει στο δωματιο
Πλεον βεβαια με θυματε μετα την παρτουζα
G
geroksouras
review reaction 1 hornyasfuck, Reuzel, Jim25jim
14 Νοεμβρίου, 2021
Ου μπλεξεις με τον Κωνσταντινο. Μεγαλη λερα...
review reaction 3 review reaction 1 review reaction 4 giorgos2226, hornyasfuck, spipis71 και 2 άλλα μέλη
14 Νοεμβρίου, 2021
K. Tζιμ στα κορίτσια αρέσουν τα "τράπερ" , γι αυτό την επόμενη φορά θα συστηθούμε σαν 25 inch (εσύ), no cent (Καρέλιας), mc mikros anapournas (Κωνσταντίν), prophitis pinelos (εγώ) και όσοι μας πιστοί ακολουθήσουν.
Με την κατάλληλη περιβολή βέβαια.
Θα μεγαλουργήσουμε και θα αποφύγουμε τα έξοδα.
Λοβοτομή και φύγαμε!
review reaction 3 review reaction 1 Constantinos27, giorgos2226, hornyasfuck και 3 άλλα μέλη
14 Νοεμβρίου, 2021
...ξέχασα τον κ. vltpdr (sub comandate γλικοτσούτσουνος) και τον spipis (mc prostatis)
review reaction 3 Constantinos27, giorgos2226, hornyasfuck και 3 άλλα μέλη
14 Νοεμβρίου, 2021
Ήτανε δίκαιο και έγινε πράξη Ναι!
review reaction 1 review reaction 3 Constantinos27, giorgos2226, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
14 Νοεμβρίου, 2021
Ουδέν εδιδάχθητε εκ της του νηματοθέτου λιτότηταν! Δια τούτο δεν θα λεχθεί δι΄ υμάς ουδέποτε το: Παπαί, Μαρδόνιε, ποίους επ’ άνδρας ήγαγες μαχησομένους ημέας, οί ου περί χρημάτων τον αγώνα ποιούνται, αλλά περί αρετής.
review reaction 3 review reaction 1 Eraser.., Constantinos27, giorgos2226 και 7 άλλα μέλη
14 Νοεμβρίου, 2021
Ριξε κανα πμ αν ξαναπατε,ποτε δε ξερεις.Ειδικα αν ειναι κ ο Trive παρεα Γιούπιιι!
review reaction 1 Constantinos27, hornyasfuck, TheTester και 1 ακόμα μέλος
14 Νοεμβρίου, 2021
Σόδομα και Γόμορρα οι παππούληδες.
Ωραίοι !!!
Έτσι!
review reaction 1 review reaction 3 Constantinos27, giorgos2226, hornyasfuck
14 Νοεμβρίου, 2021
@geroksoura το μαγάρισες το μαγαζί ΚατσικογάμηςΈρχεται ροπαλιάΝαι!

@zebuδι είναι λέρα ο Κωνσταντίνος πραγματι Έτσι! του το σκίσαμε πάντως το σαραβαλάκι Γιούπιιι!

@gauguinΠλατύ χαμόγελο ζωγραφε τις συστάσεις θα τις κανεις εσυ Χαχαχα! ετοιμάσου σύντομα θα επιστρέψουμε Καφές

@spipi next time πρέπει να έρθεις, το μαγαζί έχει και μπυρα Πλατύ χαμόγελο

@blizardeye φιλτατε νηματοθετα Εμμμμ με 3 δεκαευρα θα φορτωθώ την επόμενη φορά Γιούπιιι! λιτότητα στο φουλ Καφές

@pilo θα προσπαθήσω να ψησω τον Τριβη Ναι! θα σου στείλω πμ όταν κανονιστεί Καφές
review reaction 1 Constantinos27, giorgos2226, spipis71 και 2 άλλα μέλη
15 Νοεμβρίου, 2021
την επομενη φορα αν και δεν πιστευω στα κωλαδικα .... ξερεις εσυ Ματάκι
review reaction 1 Constantinos27, hornyasfuck, Jim25jim
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2