Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 142 10
Στριπτιτζάδικα 201057
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοριτσιών
 
9.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
10.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
6.0
Χώρος
 
10.0
Μουσική
 
10.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
3η συνεχόμενη επίσκεψη στο ναό των δυτικών προαστίων εχθές βράδυ μετά συναδέλφων. Χρόνια είχα να το δω τόσο γεμάτο το μαγαζί παιδιά, ειλικρινά δεν προλάβαιναν οι 25 κορασίδες να μας εξυπηρετήσουν όλους. Πήραμε με κουπονάκια μια στόλι που παραδόξως πινότανε ενα 50ρικο με 10 χορούς + 5ε εξτρα χυμό, καλό deal overall θα έλεγα, μέσα στον μπουρδελοπροϋπολογισμό μου! Σε ότι αφορά το ρόστερ, τα καυλοπίστολα όπως εύκολα θα μπορούσε να φανταστείτε προέρχονται από το ανατολικό μπλοκ με λίγες πινελιές ντόπιες!
Υπέρμουνα οι ακόλουθες ΡωσσοΟυκρανές: (Χρισ)Τίνα και Μόλυ, ξανθά τέκνα του βορρά με τατού και σώμα κόλαση, κατάλληλα για άγριες τσόντες στη sugarbabes. Το μελαχρινό άτι Αντζέλικα σαν γαζέλα αλώνιζε το φορτωμένο με ευρώ ψωλόκαμπο του queens, ενώ η ελληνίδα Jessy και αυτή με faces tats έδωσε ρέστα στη πίστα με τουέρκ από άλλο σύμπαν, στήθη πλούσια, προφανώς πιο chubby απότι τα καυλοπίστολα από την κοιλάδα του ποταμού Βόλγα! Γενικά όπως αντιλαμβάνεστε συναγωνιστές αρκετή αναμονή, καθότι από τις ένδοξες εποχές που θυμάμαι 45 μωρά στο lido τη σήμερον ημέρα 25 είναι αυτό που ένα μαγαζί μπορεί να προσφέρει μια καθημερινή, και είναι απολύτως σεβαστό καθώς τις υπόλοιπες μέρες εκτός ΣΚ ο κόσμος δεν είναι γενικά τόσος πολύς, πράγμα καλό για έναν έμπειρο στριπομάχο, να έχει περισσότερο ελεύθερο πεδίο για δράση. Οι κοπέλες με τους καναπέδες γεμάτους πίεζαν ευγενικά πάντα για πριβέ με των 40, προσωπικά δεν ήμουν σε φάση, οπότε η βαθμολογία άνωθι αφορά μόνο τον απλό χορό, στον πρώτο το χαμογελαστό milf από το Μινσκ Καμίλα έκανε ξεπέτα, ενώ το άλλο μωρό από την Οδησσό με τα λουλούδια στο κεφάλι σαν άλλη σλάβα πριγκίπισσα ήταν πιο συγκαταβατικό ώστε να τριφτεί τόσο όσο για να δικαιολογήσει τα 5 ευρώ για τα 2 λεπτά που μου αφιέρωσε. Πριν κλείσω θα κάνω μνεία στη συμπαθέστατη Πολίνα από Ρωσσία με ματάρες και κωλάρα, νορμαλ ύψος ξανθιά και στη προσωπική μου αγαπημένη Ρουσλάνα, αλάνι από τα λίγα Ουκρανάκι ψηλό μελαχρινό πολυ αδύνατο, σε κάποιους δεν θα άρεσε ενδεχομένως, αρκετά πιεστικό για ποτό με των 20ε αλλά overall ευχάριστο. Αυτά από μένα παίδες καλές καυλάντες!!!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 26, 2021
Stelios_el_Conquistador
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
580
Πόντοι:
310
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bartender 74, pepis, olddog και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού