Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 160 10
Στριπτιτζάδικα 239436
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
7.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επισκέφθηκα το μαγαζί 2 φορές αυτό τον μήνα ,δεν μπορώ να πώ ότι είμαι απόλυτα ευχαριστημένος αλλά τέλος πάντων σε σύγκριση με άλλα λίγο καλύτερος.οι κοπελες ήλθαν σχεδόν όλες και κάτσαν και μάλιστα μερικές έκατσαν και μου μιλήσαν αν και στο τέλος δεν κέρασα.
τέλος πάντων πολλές ρουμάνες μελαχρινές (μέτριες,τσιγκανορουμάνες που έχουν κατακλύσει τα στριπτιτζήδικα και πορνεία της ελλάδας και της ευρώπης)όχι απαραίτητα κακές αλλά πως να το πούμε ρε παιδί μου άλλο πράμα οι χώρες της πρώην σοβιετικής ένωσης ρωσσια ουκρανία κλπ που μας χαρίσαν απίστευτες καταστάσεις πριν χρόνια....
προσωπικό ευγενικό και πάντα οι καταληλες διευκρυνίσεις για τις τιμές των χορών από τις κοπέλες και για τα κεράσματα πράμα που σπανίζει σε πολλά μαγαζιά..
μου άρεσε μία ξανθιά κούκλα ρωσίδα σε στυλ μπάρμπι 35ρα νομίζω αλέξια την λέγαν πολύ ευγενική και όχι δαγκωιάρα που με παρέπεμψε σε εποχές του 2000...
γενικά να ξέρετι οι νέοι που με διαβάζεται ,να αποφεύγεται γυναίκες που είναι απότομες και που ζητάμε τον θησαυρό του τουταγχαμών για εξτρα καταστάσεις.γενικά αυτές πούχουν καλές υπηρεσίες χωρίς τρελές χρεώσεις είναι και καλά παιδιά στη νύχτα..και αν πέσει και κανένα 50ρι στο πριβέ και κανένα κέρασμα μπορεί αν ψηλογουστάρουν να πάτε και για κανένα καφέ πράμα που σπανίζει στις μέρες από γυναίκες που δουλεύουν σε τέτοια μαγαζιά....
τέλος πάντων τίμιο μαγαζάκι χωρίς όμως κάτι που θα σε κάνει να πάς πάνω από 2 φορές το χρόνο

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2020
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
361
Πόντοι:
5.795
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makisthehustla, Gingos, olotyxeros και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού