Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 63 10
Στριπτιτζάδικα 198409
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
1.0
Χώρος
 
7.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
για να λέμε την αλήθεια οι κοπέλες πάνω από τον μέσο όρο ,ο χώρος καλός υπάρχουν και καλύτεροι,η μουσική καλή υπάρχουν αλλού και καλύτερες αλλά ως εδώ τα συν.
1.οι χοροί στιην πίστα δεν μου αρέσαν μου δείναν την εντύπωση κυρίως από τις μπέμπες ότι βαριόντουσαν,και κάτι χοροί σόλο πάνω στα μπαρ σαν να ξυπνήσαν μόλις τώρα
2.'ηλθε μία κοπέλα και μου άρχισα ελαφρό μπαλαμούτι δέχθηκα να την κεράσω αλλά ευτυχώς που μούκωψε να ρωτήσω πόσο έχει το ποτό και ο αντιπαθής ξανθός σερβιτόρος μου είπε 35...δηλαδή εαν δεν ρώταγα θα μούχαν φορτώσει το 35ρι σαν μαλάκα....έτσι δηλαδή και σε κόψουν λίγο μεθυσμένο και πέσει σύρμα για ψηλοακριβό αμάξι σου ήπιαν το αίμα...
3.ήλθε μια κοπέλα ντε και καλά βραζιλιάνα και δέχθηκα χορό με 10 για να δω αν αξίζει για παραπάνω.με το που ξεκίνησε το χορό στον πάνω όροφο αφου κατάθεσα το 10ρικο στον αντιπαθή ταμία με έναν υπολογιστή μπροστά του πήγα να ακουμπήσω λίγο το κολαράκι και μου είπε ότι αυτό αξίξει αλλά 10 ευρώ......σηκώθικα και έφυγα αφου έκατσα 10 δευτερόλεπτα μέσα ....στην ερώτηση στον ταμία ότι η κοπέλα δεν έκανε χορό και έκατσα μόλις λίγα δευτερόλεπτα αρνήθικε να μου επιστρέψει τα χρήματα .
δεν μου άρεσε η φάση με τον ταμία με τον υπολογιστή μπροστά του στον πάνω όροφο που πληρώνουμε τους χορούς και μου δημιουργεί με τον τρόπο υποψία ότι καθε δωμάτιο ΄΄εχει κάμερα και πέρνει μάτι τι κάνουμε....
εγω προσωπικά δεν πρόκειται ούτε μπροστά να περάσω από το συγκεκριμένο μαγαζί και είμαι πολλά χρόνια στο κουρμπέτι.αναπολώ το παλιό σιροκο συγγρού και ένα δίπλα στο καζίνο στο λουτράκι .οι παλιοί θα καταλάβουν τι λέω...

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2020
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
361
Πόντοι:
5.795
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, Ludwig13, djantonis666 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού