Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 142 10
Στριπτιτζάδικα 201678
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
7.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά απο τόσο καιρό και τόσες φορές που έχω διαβάσει τις κριτικές απο εδώ, είπα να πω και τη δικιά μου. Κουλ
Τώρα θα μπορούσα να πω ένα σωρό ιστορίες Γερο-μύστης απο αυτά που έχουν γίνει μέσα στο μαγαζί με prive, bachelor σε άντρα, bachelor σε γυναίκα, ζευγαράκια.....
αλλά δεν θα ασχοληθώ με τα παλιά. θα μιλήσω μια γενικά τωρα και θα κρατάω μια ενημέρωση σε μελλοντικές στιγμές. Ματάκι

Ας αρχίσω απο τα βασικά:

parking - ποτέ δεν είχα θέμα ακομα και μέρα που δεν είχε τραπέζι να κάτσουμε. Στη μπάρα τη βγάλαμε μέχρι να φύγει κάποιος.

Χώρος - μια χαρά, μπόλικα τραπέζια ακόμα και τώρα που είναι τα μισά λόγω "ιού". Εξαερισμός μια χαρά, ποτέ θέμα με καπνό που δεν καπνίζω εγώ.
Το μόνο αρνητικό που μπορώ να σκεφτώ είναι τα κλιματιστικά. Κάποιες φορές ειδικά τώρα με ζέστες, νοιώθω σαν να μην δουλεύουν όλα.

Προσωπικό - Μας έχουν μάθει όλοι. Θα αναφέρω μόνο 2 άτομα. Βασίλης DJ Προσκύνημα και Ιάσωνας είσοδο Καπέλο , τρομερά παιδιά.
Ο βασίλης δεν ξέρει τι είναι το ρεπό, 365 μέρες είναι εκεί.

Μια γενική κουβέντα για τα κορίτσια. Όντως το τελευταίο καιρό, δεν είναι τόσο δραστήριες. Μαλακία Μετά τις 1.30 με 2, ζωντανεύουν και κόβουν βόλτες. Μαλακία
Αλλά δεν χρειάζεται να έρθει αυτή στο τραπέζι σου, μπορείς και εσύ να τη φωνάξεις ή να μιλήσεις στο σερβιτόρο να τη φέρει.

Ας μιλήσω τώρα για τη πιο πρόσφατη επίσκεψη. Κυριακή βράδυ, λίγο κόσμο κατά τις 12.30 που πήγαμε με φίλο αλλά μετά γέμισε λίγο οταν φεύγαμε στις 3.
Πριν πάω για χορό με Σόνια(παλιά), ρώτησα τι παίζει με κορίτσια και απλά έπεσα σε ρεπό γνωστών. Κρυφό διαμαντάκι η σόνια Έρωτας , βέργα μου την έκανε και αρχίσαμε καλά το βράδυ.
Μετά πήρα την όλγα, την έχω ξαναδεί είναι λιγο πιο μεγάλη αλλά είπα να δώσω μια ευκαιρία και δεν με απογοήτευσε. Εμμμμ Ίσως όχι για όλα τα γούστα αλλά και οι δοκιμές δεν κάνουν κακό.

Το βράδυ έκλεισε ΠΑΡΑ πολύ γλυκά, με διπλό χορό ΑΛΗΘΕΙΑΣ Κατσικογάμης απο μια καινούργια στο μαγαζί. Σαν τριπλό χορό ο χρόνος μου. ΠΟΛΥ ΤΙΜΙΑ ΗΤΑΝ Προσκύνημα
Ξανθιά και λίγο γεματούλα. Μιλάει κανονικά ελληνικά αλλά δεν θυμάμαι καταγωγή. Ίσως ρουμανία αλλά θα ξέρω την επόμενη φορά.
Όνομα θα πω την επόμενη φορά γτ είναι καλό ταλέντο και δεν θέλω να μου το φάτε αλήτες Μεγάλο χαμόγελο Γλώσσα

Ωραίο στήθος, κανένα θέμα με ρώγες και γλείψιμο(έχω φετίχ με ρώγα). Στο τέλος δάγκωσα και λίγο, κομπλέ αντίδραση.
Σφαλιάρες στο κώλο αβέρτα πέσανε, δεν σταμάτησε να τρίβεται στη πούστα μου, ρούφαγε τη ρώγα της και μετά με έβαζε εμένα να ρουφάω, έπεσε φάσωμα (έφαγα κράξιμο απο φίλο για αυτό Λύπη ).
Η τύπισσα πέρναγε καλά, φάνηκε και με καύλωσε όσο δεν πάει. Στο τέλος μου λέει μούσκεμα με έκανες και μου παίρνει το χέρι και το βάζει στο μουνί της.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 05, 2020
gmele
Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
83
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kashindros, ThE, darktranquillity και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2020
Φίλε μήπως πήγες σε άλλο μαγαζί; Η είσαι ο Ιάσωνας Χμμμ;Μεγάλο χαμόγελο
21 Ιουλίου, 2020
Σόνια και Ολγα: τις πιο νέες διάλεξες...πιπίνια λαχταριστά Ναι!
28 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχαχα πως με κατάλαβες ρε συ? Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Κοίτα, δεν είπα ότι το μαγαζί είναι τέλειο. Είχα και τις χάλια μέρες που μπήκα και έφυγα στο μισάωρο γτ με ενόχλησαν συμπεριφορές κοριτσιών.
Ωστόσο για μένα στο σύνολο το μαγαζί είναι στη θετική μεριά.
Έχω μάθει και κάποιες παλιές που περνάω πάντα καλά, αν δεν τύχει κάτι νέο.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3