Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 6 10
Στριπτιτζάδικα 27280
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
1.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
6.0
Χώρος
 
6.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το μαγαζί είναι στο κέντρο της Χαλκίδας -οδός Φαβιέρου νομίζω- στα παλιό ΚΤΕΛ.
Καθαρό μαγαζί & ποτά, αλλά καμιά σχέση ο χώρος, με το προηγούμενο Cocktail Club στη Λιανή Άμμο.
Μικρότερο, στενόμακρο, 3-4 τραπεζάκια με αναπαυτικούς καναπέδες. Ποιά πίστα? Χμμμ; ..ούτε λόγος. Για Έρωτας πριβέ, δεν ξέρω ούτε ρώτησα.
6-7 μέτρια προς Κατσικογάμης κα(υ)λά κορίτσια, Ρουμάνες, Ελληνίδες, πρωην ΕΣΣΔ.
Πήγα κι έκατσα στο μπαρ. Άλλοι 3 πελάτες ήταν & παρέα 3-4 ατόμων σε τραπέζι. Καπνιζαν όλοι & όλες με τασάκια!!! Ναι...Σπασίκλας καλά διαβάσατε, "τασάκια" σε μαγαζί στο κέντρο της πόλης. Μήπως η διεύθυνση Χμμμ; "λαδώνει" τους τοπικούς police-μάνους?
Νever mind... δεν με χάλασε αυτό, αφού υπήρχε σωστός εξαερισμός/κλιματισμός & καθόλου κάπνα. Ανάβω το cohiba Κουλ
παραγγέλνω absolut κι άραξα... Όλες περάσανε για ποτό Έρωτας Κέρασα μια αρμένισα(νομίζω) 10Ε. Πριν το πιεί, της είπα να φύγει. Στη μουνίτσα που έβαζε ποτά αλλά & μουσική, την είπα να βάλει Στράτο κι έβαλε αυτό Ναι! https://www.youtube.com/watch?v=t0MNX_ZvyRU Ναι!Προσκύνημα
Πίνω την 2η absolut πούχα παραγγείλει πληρώνω 20Ε & φεύγω, ενώ τα μεγάφωνα έπαιζαν "κύριος ήρθα & κύριος φεύγω" του Στράτου.
Καπέλο

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 27, 2020
John.Greek
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
2.446
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Join.f, ThE

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουλίου, 2020
Δυστυχώς φίλε ο τύπος που είχε το μαγαζί...έφυγε,μας άφησε,ξαφνικά από καρδιά την προηγούμενη εβδομάδα...Τον ήξερα από παλιά...Στο παλαιό cocktail(μαγαζάρα)...Άστα να πάνε......
31 Ιουλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

θεός σχωρέσ' τον.... Money Mouth
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2