Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 51 10
Στριπτιτζάδικα 100911
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρώτη εξόρμηση σε στριπ για τη νεα χρονιά για να πάει καλά και αυτή η στριποχρονιά!!!Γλώσσα

Είσοδος στο μαγαζί γύρω στη 1.30 και ήδη είχε μέσα καμια 10ρια πελάτες.παρκάρισμα εύκολο απ εξω.Γενικά αυτό το μαγαζί με εντυπωσιάζει με την ταχύτητα εναλλαγής του ρόστερ κάτι που είναι αρκετά καλό για ενα πελάτη καθως δε βαριέται εύκολα.Παρούσες καμια 12ρια κοπέλες,οι μισες καινούργιες και μούρλια.
αρχικά γνωρίστηκα με ένα μελαχρινούλι κοριτσι απο ρωσσία(κριστινα)το οποίο έκανε καλή παρέα και ζητησε κερασματάκι αλλά εγώ ήθελα να μπω στο κλίμα και πέρασα για χορό.αρκετά καλή με κωλοτρίψιμο δυνατό.
Επιστροφή στη βάση όπου το 2ο ποτό σερβιρίστηκε άμεσα.Σκαει μύτη μια ξανθιά που δήλωσε ελληνίδα και μόλις την είδα κάτι μου θύμησε..με λένε αφροδίτη μου λέει και είμαι από την πατρα..βρε βρε λέω..η αφροδιτούλα η γιατρίνα μας..επειδή ''μου ανέβηκε η πίεση'' ήταν αναπόφευκτος ο χορός.καλό τρίψιμο η αφροδίτη μας λοιπόν,αυτό που με ξενέρωσε είναι τα μικρά βυζάκια και η ομιλία η μαγκικη..τελείως ντεκαβλέ για εμένα.αυτή να επιμένει για χορούς πριβέ φουλ έξτρα και κεράσματα αλλα εγώ''της κύρηξα πόλεμο''.Οι θαυμαστές της,μπορούν να προσέλθουν..
Καβλαντισμα με μερικές κοπέλες ακόμα,ήρθαν 3 κοπέλες από ρουμανία που τις είχα ξαναδεί αλλά δε με έψησαν ιδιαίτερα και έτσι έφαγαν το ακυρό τους.ωσπου σκάει δίπλα μου ενα ρωσιδάκι γύρω στα 25 με ολόλευκο δέρμα,πανέμορφο πρόσωπο και σωματάκι μοντέλου γυρω στο 1,70..Έρωτας Ο χορός ήταν αναπόφευκτος!πάμε στο χόρο των κολοτριψιμάτων και το μωράκι αποκαλύπτει το τέλειο πλαστικό της στήθος σε ιδανικό μέγεθος και ρόγα τσίτα.ο ποπός ποιήμα.εγω εν τω μεταξεί να έχω πιει ήδη 3 ποτά και τη βουτάω απο το λαιμό και τη φέρνω κοντά μου!τα φιλάκια που ακολουθησαν δεν είχαν προηγούμενοΠροσκύνημασπάνιο για απλό χορό και γι αυτο τιμήθηκε και με 2ο.ωσπου σε κάποια φάση τρώει μια σφαλιάρα στα κωλομέρια η καβλιάρα μας και γυρίζει κατ ευθείαν και μου ρίχνει χαστούκι..εγω φυσικά δε μάσησα και της ρίχνω κι εγώ με τη σειρά μου..και καπάκι και άλλο αυτη..αφού έπεσαν 4-5 κατακέφαλα εκατέρωθεν με πολυ κωλοτρίψιμο ταυτόχρονα η κοπελα με αποχαιρέτησε με ένα φιλι..δε μου είχε ξανατύχει να φάω ξύλο σε απλό χορό αλλά τη γούσταρα τη φάση.
Για να συνέλθω μπήκε 4ο ποτό και η κάβλα είχε βαρέσει κόκκινο!Ωσπου κάνει την εμφάνιση της δίπλα μου η ιβάνκα..Η ιβάνκα για όσους δεν τη γνωρίζουν είναι ένα ξανθό βρωμόσκυλο του γένους ουκρανικός ποιμενικός!Ναι!Πρόστυχη βρωμόφατσα,ωραίο σετάκι ροζ εσωρούχων και κορμάρα!ηταν ότι πρέπει για εμένα εκείνη τη στιγμή.αφού μιλήσαμε λίγο της πρότεινα να ανέβουμε στον επάνω όροφο.100 ρικο λοιπόν αλλά δεν το μετάνοιωσα καθόλου καθώς η ιβάνκα μας τα έδωσε όλα!μπριζολίτσα σιγοψημένη με μπόλικο λεμονάκι,ακριβώς όπως μου αρέσει.αφου μάζεψα..τα σώβρακά μου,χαθηκα μέσα στη νύχτα,έχοντας ενα χαμόγελο ευτυχίαςΝαι!
Συμπερασματικά:χώρος ωραίος,χοροι αρκετά καλοί(10ε κόστος),πριβέ καλό,ποτά οκ.Μουσική μέτρια και χοροί στην πίστα αρκετά αραιοί.Αυτο πρέπει να το διορθώσει η διεύθυνση αν θέλει να κρατήσει τον κόσμο.χαρακτηριστικά μια παρεα που μπήκε στο μαγαζι-2αντρες και μια γυναικα γύρω στα 35 σε ηλικία-έκατσαν μιση ωρα και αποχώρησαν καθώς δεν είχε ούτε ένα χορο στην πίστα εκείνο το διαστημα..Κεφάλι σε τοίχο!
Αυτά απο εμένα,καλή στριποχρονιά σε όλους!Καπέλο

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2020
Sandro86
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
2.259
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Zio2, PETROSANAL1, kostis76 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιανουαρίου, 2020
η αφροδιτη τι ζηταει για πριβε κλπ?
07 Ιανουαρίου, 2020
Το πριβέ προγράμματα πόσο πάει;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2